Jump to content

K: prednji farovi Clio RS 197


Mladen

Recommended Posts

Kupujem prednje farove za Clio RS 197

Ovi koji su trenutno na autu sa lecom su losi,nista se ne vidi pa trazim bolje rijesenje.

Moze original Renault halogene,neki aftermarket ali kvalitetniji isto dolaze u obzir,naravno da prolaze na tehnickom bez problema.

Kontakt PM

Link to comment
Share on other sites

Kako mislis losi? De postaj sliku. Mogu se ispolirati da budu kao novi, to ti je jeftinije i bolje rijesenje ako nije problem unutar fara i samoj leci!

Jedan super trik: ako trebas hitno na regu, a farovi su ti losi, i nemas vremena da ih sredis onda ih prije ulaska u tehnicku stanicu samo pospricaj s wd-om. Bit ce ko novi ali nemoj ih brisat. Slobodno po cijelom faru!

Edited by Zrmi RS
Link to comment
Share on other sites

Imas sad oem xenon farove? Zrmi, nije problem ispolirat farove to i on zna. Tamo je problem u lecama i reflektorima. Lece se isto mogu ocistiti ali ima malo vise posla ali kad izgori reflektirajuci dio onda to vise nikako ne svijetli. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, fastrs said:

Imas sad oem xenon farove? Zrmi, nije problem ispolirat farove to i on zna. Tamo je problem u lecama i reflektorima. Lece se isto mogu ocistiti ali ima malo vise posla ali kad izgori reflektirajuci dio onda to vise nikako ne svijetli. 

Volio bih vidjeti primjer toga jer se nisam susreo da je ikome to izgorilo, barem ne na 197. I od cega izgori? Neadekvatna zarulja ili?

Link to comment
Share on other sites

Mladene, dam ti broj od čovjeka, imaš auto koji ti može stajat par dana. Daj da ti čovjek uredi farove da se jednostavno nećeš moći uvjereti da to nisu novi upgradeani farovi. Za cijenu polovnog halogenog seta.

Nemoj molim te na auto sa OEM xenonom stavljati neke aftermarket pizdarije ili halogene farove.

Ako želiš, dam na PP broj od čovjeka.

Link to comment
Share on other sites

Taj auto je imao halogene farove u originalu, mislim da je majki kupio nove farove s lećom koji očito nisu neka sreća, pa mislim da se tu neda puno napraviti uređivanjem.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, GTT said:

Taj auto je imao halogene farove u originalu, mislim da je majki kupio nove farove s lećom koji očito nisu neka sreća, pa mislim da se tu neda puno napraviti uređivanjem.

Da,farovi sa lecom i h1 zaruljom.

I zato trazim obicne jer s ovim jednostavno se ne moze voziti.

Link to comment
Share on other sites

OEM s lećom na Cliu 3 dobro svjetli prvih 4-5 godina, kasnije dosta loše. Imao sam ga 10 godina, farovi s funkcijom praćenja zavoja i lećom. Osim dobrog izgleda, drugo nevalja. Ja sam razmišljao dati ih nekome da ih rastavi i vidi što se može, ali sam ga prije prodao

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, moril said:

OEM s lećom na Cliu 3 dobro svjetli prvih 4-5 godina, kasnije dosta loše. Imao sam ga 10 godina, farovi s funkcijom praćenja zavoja i lećom. Osim dobrog izgleda, drugo nevalja. Ja sam razmišljao dati ih nekome da ih rastavi i vidi što se može, ali sam ga prije prodao

 

Glupost. Pa ja ih imam od 2007 i kao novi su, a svijetle s ksenonom super, samo mi boja nije po volji vise. Nemas ksenon ocito i far nije isti kao moj.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Mladen said:

A jel ima netko halogene za prodat? 

Znam nekoga u Os tko ima. Moram ga nazvati, ako zelis. Samo reci sto zelis, znaci bez lece i moraju imati cornering lights ili s lecom?

Link to comment
Share on other sites

Glupost. Pa ja ih imam od 2007 i kao novi su, a svijetle s ksenonom super, samo mi boja nije po volji vise. Nemas ksenon ocito i far nije isti kao moj.
Zrmi, farovi au ti u 13. godini? Stvarno misliš da leće i reflektor iza njih može biti nov bez tragova trošenja?

Ja mislim da ni na Bentleyu i Rolls Royceu ne mogu, al OK.

Okej, na nekom garage queenu možda da, al kolko kužim tvoj to nije.

Mislim, ak svjetla ni ne pališ i možda nemaju ni 1000 sati rada, moguće, al ako uzmemo neki prosjek koliko farovi rade godišnje pa puta više od 12, ne mogu bit ko novi nikako. Dakle neka varijabla odstupa.

Uostalom, dugo voziš auto, far propada pomalo, čovjek ni ne skuži razliku dok odmah usporedno ne proba potpuno novo.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Zrmi RS said:

Znam nekoga u Os tko ima. Moram ga nazvati, ako zelis. Samo reci sto zelis, znaci bez lece i moraju imati cornering lights ili s lecom?

Ako ti ne predstavlja problem,molim te nazovi i saznaj mi cijenu.Bitno da su ispravni i da odgovaraju na RS

Saljem ti broj na PM 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

  • Mladen locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.