Jump to content

K: twingo rs 1.6 16v


Dasso299

Recommended Posts

Evo ovako.. frend trazi sebi twinga sporta 1.6 16v ph1 pa ako tko ima voljan za prodat il zna da se gdje prodaje nek se javi u inbox...

U obzir dolazi ph2 al pozeljniji bi bio ph1 😀

Link to comment
Share on other sites

ja cekam vec 2 godine da se pojavi dobar.....

nema ih ko penzije...ili su ph1 sa cijenama na razini dobrih CS2/3, a svi sa 150+ km i upitne povijesti i onaj jedan jedini iz Osijeka ph2 koji se prodaje vec dobre dvije-tri godine...ajde sad mu je barem cijena pala. Za mene nazalost ima puno previse kilometara + bio testni auto kod svih novinara i pitanja (popucali šav na suvozackom sic kod bocnog airbaga npr...)

Uvoz je totalno neisplativ tako da ili kupis nekaj riskantno ili cekas cudo kao ja :D

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahaha kad cudo iskoci onda ce bit tko prvi njegova djevojka 😂

Da, taj iz OS se vrti neko vrijeme i auto je odbojan jer mi je unutrasnjost nejasna...

I gledao sam tvoj post i nadao se da si ti svoju muku rijesio😂

Link to comment
Share on other sites

ma kakvi... pokusao dosta toga, cak zvao ljude koji su imali dobre primjerke ako mi mogu dati kontakt novog vlasnika...i nista, nitko dobre ne zeli prodati...

ili cujes  "pa za 8 somova bi ga dao"... a auto 2008 godiste, prodan prije 3 godine za 5500 i sad ima 150 somova km...

i nemam problema platiti istu ili cak malo vecu cijenu nego sto je netko dao prije par godina kad je potraznja bila manja, a ponuda veca...ali nemam bas ni namjeru dati lovu za koju uredno ide CS200 u vrh stanju...
 

Link to comment
Share on other sites

A upravo to.. slazem se, platit da al ne toliko da ispadnem budala.. sve ima svoju cijenu ako mi se sviđa al bez pretjerivanja... 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tocno...i na racun toga kaj bas zelim taj auto cu platiti 10-20% vise od onog sto bi mozda bilo realno ali nemam namjeru ga platiti 40% vise.

crveni koji mi je pobjegao prije 2.5 godine je prodan tada (2016) za 5000 eura. Ispod 100tkm, cup sasija, odrzavan kod Belinica nakon jamstva. Kad sam pitao za koliko bi ga prodao (2017) odgovorio je: ne ispod 8.

 

Edited by rise
Link to comment
Share on other sites

oko soma eura, da... i na to dodaj ili 500tinjak eura za speditera koji ce ti otici i dopeljati auto ili tvoje osobne troskove ako ti ides po njega.

meni je ponuda bila 13.500kn za jednog kojeg sam gledao, a da sam isao sam racunao sam oko 11.500kn ukupno. Kad uzmes u obzir da niti vani nisu "besplatni" postane neisplativo...

Link to comment
Share on other sites

kaj ti vrijedi kad ces za dobrog dati 6-6.5 somova, cca 1.5 za uvoz i opet imas Twinga RS ph1 za 8 tisuca eura iz 2008-2009 godine...

Po meni dobar/odlican ph1 ne bi trebao biti preko 6, ph2 do 8... ali ocito sam ja u krivu jer vec dvije godine takvog nema :D

Edited by rise
Link to comment
Share on other sites

Imao sam nedavno prilike voziti 1.6 16V i 1.2 TCe sa mapom. Pa pošto vozim mapirani 1.5 dCi mogu reći da bi između te tri varijante najrađe izabrao 1.2 TCe. Doduše moj je sa 75 mapiran na 100 konja, možda bi onaj dCi 90 kaj ide na 115 bio tik prejak za 1.2 TCe u izboru no nema veze.

Subjektivni dojam: 1.6 16V iako najjači malo kaska za tih 10tak konja više od 1.2 TCe iza pola dužine auta. Ruku na srce nije baš cesta bila suha, ali meni je to onako, neočekivano bilo. Sa svojim ipak ostanem dužinu Twinga iza ovog 1.2 TCe i dužinu i pol iza RS-a.

1.2 TCe mapa Sedox 125 konja i 200 Nm. 

Po potrošnji ako se vozi normalno ta razlika od jedva 1 litre više od dizela je stvarno isplativa investicija. 

RS je RS, ali kako je već i rečeno, na kapaljku ih ima i oni koji jesu su dosta za razmišljati duboko. Po ZG sam vidio ovih dana lijepih GT-a ili možda Gordini 1.2 TCe pa bi ipak potražio takav. Oprema je skoro kao i RS, mapa košta 300 eura možda 350, a vozi se kao apsolutna špriherica.

Edited by Black.Tip
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rise said:

tocno...i na racun toga kaj bas zelim taj auto cu platiti 10-20% vise od onog sto bi mozda bilo realno ali nemam namjeru ga platiti 40% vise.

crveni koji mi je pobjegao prije 2.5 godine je prodan tada (2016) za 5000 eura. Ispod 100tkm, cup sasija, odrzavan kod Belinica nakon jamstva. Kad sam pitao za koliko bi ga prodao (2017) odgovorio je: ne ispod 8.

 

Bas tako... da je rijec do nekih 7€ dalo bi se i razgovarat al preko nisam siguran

 

1 hour ago, ivan.martinko said:

A i ta opcija je otvorena.. zanimljiv je bijeli Cup iz Slovenije za 5700 sa 120tkm..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.