Jump to content

Glibavi Duster Laurete


eto tako

Recommended Posts

Gume su ustvari skroz OK nego su blatnjave ... zimske su kupljene ali ne mogu preko HR da dodju onda moraju malo duze da putuju...

Link to comment
Share on other sites

Mijenjao sam žabice na petim vratima i ispod kod motora brisača nasao ovaj dzek ... znate li da li je mozda od kamere i da li radi kamera na ovoj LG multimediji ? 

20191216_173658.jpg

Link to comment
Share on other sites

Radi kamera na medianav, mislim da imam negdje jednu, poslikam konektor ako se sjetim kasnije u garaži. Mada su jeftine na netu. 

Link to comment
Share on other sites

Nemam od dacie, negdje je izgubljena u prijevodu. Ima od megane 4.

 

20191222_184943.jpg

20191222_184921.jpg

To je kod tebe neki dvopinski konektor?

Link to comment
Share on other sites

Zeko, ne bih sjekao nista, nego ako ima za moj model narucio bih bas nju. 

Link to comment
Share on other sites

On 14. 12. 2019. at 14:29, frenchkey said:

 što će ti svjetla po danu, zar duster nema dnevna?

Ima, nego dok ne skines sijalicu ne znas da je dvopolna ... ispostavilo se da su obje crkle a drug radi sa sijalicama pa je odmah uletio. 

Zanimljivo je da se smanje kad se upale svijetla a probali smo ih u mraku moze se voziti sa njima koliko su dobre.

20191227_192431.jpg

20191227_192742.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nocas postavljeni i bocni vjetrobrani ... od kad ih imam na sluzbenom dzipu odlucio sam se da cu ih imayi na svakom autu. Ruzni ali efektivni. 

20191228_202400.jpg

20191228_202718.jpg

20191228_203214.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Koja marka i ima li problema prilikom zatvaranja prozora?

Link to comment
Share on other sites

Heko je marka i imaju one metalne osigurace unutra tako da se zatvaraju odlicno.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

meni su ti metalni osigurači u obliku slova U izgrebali vrh stakala na meganu. Nije da mi smeta, ali jesu

Link to comment
Share on other sites

I na Cliu mi se desilo da cujem taj zvuk kad krene da grebe i samo je pomjerio osigurac vise ka stubu i sve je ok.

Link to comment
Share on other sites

Istroseni Duster lagano postaje normalni auto, trebala je jedna kugla i jedna jabucica da se zamijeni ali kad sam cuo cijenu odlucio sam da zamijenim sve 4 kugle/silent  i obje jabucice, uradjena reglaza trapa i stavljene nove felme sa novim zimskim gumama ... 

20191230_182644.jpg

20191230_182710.jpg

20191230_185042.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam ni pogledao iskreno samo sam javio da hocu sve jer je jabucica 18€ a silent bloK 11€ po komadu + 25% popusta sto imam na djelove 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Glibavi se ponasa odlicno, druzili smo se  i sa snijegom i sa ledom, vema zanimljiv auto. 

Voznja od Podgorice do Sarajeva je bila udobna i ekonomicna a zbog usporenog dizanja temperature sam ispustio vodu i ozracio sistem sa novim antifrizom, kasnije zamijenio termostat da bih zakljucio da je do onog sata koji su ugradili prije mene. 😂 tako da sam narucio drugi. 

20200125_121033.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Eh kako mi je bio na pameti ovakav Duster dok sam se prošli petak u večer penjao na jednu snježnu planinu u Bosni. Logan je posto nuvjerljiv pred sam vrh vrh planine unatoč zimskim gumama i auto sock čarapama. Tada sam sebi rekao - sljedeći će biti Duster 4x4 :bigl:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.