Jump to content

Glibavi Duster Laurete


eto tako

Recommended Posts

A ima i zadnji pogon.. baca vise otraga nego naprijed.. pogotovo kad vozis uz brijeg.
Ma sve je to super.
Nego, jel planiras kakve zahvate na motoru? Ipak je 300 tkm + zavidna kilometraza za 1.5 dci. Pogotovo noviji sa 110 ks..
Jel negdje masan, jel trosi ulje, itd..

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno totalno suv, posto sam moju garazu izdao turbo servisu odmah sam im trazio turbnu da imam u rezervi, tako da cu posle velikog servisa u ATM da se malo poigram softverski 😀 i ide ili za Turbo Servis kao dostavni ili na prodaju. Ja zelim istog samo plave boje 😀

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Steta al da, nadji nekog novijeg.. sa manje km..
Bas gledam nove dustere.. Oprema prestige. 4x4 benzinac 1,3 tce 130 ks kosta isto u kunu kao 1.5 bluedci sa 115 ks. To nije nikad bilo da isti auto, ista oprema dizel s podjednako ks kosta ko i benzinac.. mislim sa 1.3 tce 150 je jos skuplji. Apsurdi.
A tko zna kakvi ce to motori biti nakon 100-150 tkm.. pricekat cu jos godinu dve pa piknem kjednog 4x4 a sad dizel il benzin, bumo vidjeli..

Link to comment
Share on other sites

Cijene su im prelude, vrijedi auto ali ne toliko ... svakako ne bih uzimao noviji model jer kazu da nijendobar koliko i ovaj tako da cu traziti 2015/6 samo da je plav. 

Link to comment
Share on other sites

Kolika je je razlika u "buci"kad si odradija ovu izolaciju nanovo?Kako se ponsa na nekih 130-140kmh,na koliko je rpm motor?

Edited by macak
Link to comment
Share on other sites

A po cemu je stari model bolji? Jer isti je motor, pogon i ovjes i kocnice. I ja sam htio stari model ali zeni se ne svidja. Posto bi to bio jedini auto u obitelji koji bi vozila i ona, mora joj se svidjati naravno a i meni je duster 2 ljepsi. Ovaj stariji je iznutra ko megane 2..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, macak said:

Kolika je je razlika u "buci"kad si odradija ovu izolaciju nanovo?Kako se ponsa na nekih 130-140kmh,na koliko je rpm motor?

Mjau, nazad se utisao bas bas dosta, sad se cuje ''buka'' iz motora jer su kratki prenosi i ja ga šaltam bezobrazno ...

 

38 minutes ago, ivan.martinko said:

A po cemu je stari model bolji? Jer isti je motor, pogon i ovjes i kocnice. I ja sam htio stari model ali zeni se ne svidja. Posto bi to bio jedini auto u obitelji koji bi vozila i ona, mora joj se svidjati naravno a i meni je duster 2 ljepsi. Ovaj stariji je iznutra ko megane 2..

U firmi za izgradnju auto puta su dobili 50 novih, svi ali bas svi su rekli da je 2016 mnogo bolji. 

Takodje novi je na 17 tockovima pa je trvrdji i losiji za teren. 

Link to comment
Share on other sites

17 cola je samo oprema Prestige. Ako uzmeš 16 odbiju ti 1000kn od cjene. Novi je u svemu bolji od starog, pogotovo ergonomija i konfor na prednjim sjedalima a o dizajnu da i negovorimo

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Slazem se za dizajn ... kazem sta kazu ljudi koji ih voze svaki dan non stop

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, eto tako said:

Mjau, nazad se utisao bas bas dosta, sad se cuje ''buka'' iz motora jer su kratki prenosi i ja ga šaltam bezobrazno ...

 

U firmi za izgradnju auto puta su dobili 50 novih, svi ali bas svi su rekli da je 2016 mnogo bolji. 

Takodje novi je na 17 tockovima pa je trvrdji i losiji za teren. 

Aj super bas nesto skupljam info ovo o fazi 2 2016. I ja sam dobija info daje sve popeglano. Iako nije bilo nekih problema.Da je puno bolja bazaza za nadogradnju nego novi....Uglavnom ako uzmen cini mi se dabi mora na izlet u Crnu goru na dan dva😀Koliko je komplicirano sve povadit I odradit izolaciju "vremena utroseno cca"?Srica da Zeko nepise vise sad bi dobili po prstima bilo bi nam i pol dosta

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi da 2016 vec ima tu izolaciju 😀 ali svakako bih ja zalijepio dodatnu. Recimo 3h posla za sve skinuti zalijepiti popiti pivo i vratiti. Uz to skinuo stopove u startu i oprao. 

 

Sledeca stvar koju cu da uradim je da ga istusiram odozdo sa wd40, veoma bitan detalj za pregledati prilikom kupovine.

 

Link to comment
Share on other sites

da, nikad dosta izolacije.. koristio si klasičan dumping materijal?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kao i sve kod mene u garazi, cekam dok ne zavrse musteriji ... danas sam ugradio plastiku ofarbanu prije ko zna koliko. 

Jos samo kuku mene 😀

20200420_150238.jpg

20200420_151656.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kao i sve u mojoj garazi ... nismo mogli da uradimo veliki servis pa ga je uradio moj bivsi kolega jer ima veci popust na djelove 😂 

 

20200503_144517.jpg

20200507_090344.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zaboravio je zaokružiti antifriz 🤓

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Jbt di je ovo slikano!?

Zaboravio je zaokružiti antifriz [emoji851]
Zaokruzi, kao pregledan
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kako ono kazu, svako svoga konja hvali 😀 e ovaj se zaisto najahao u zadnjih par dana. Od planina do primorja ... odusevljava me po terenu a potrosnja jos vise. Prosjecna 6.9L i to racunajmo da je dosta prvom zbog makadama. 😀 

Sto se tice prodaje , imam oko 37 ponuda za zamjenu i niko sa parama.  

20200628_152737.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja inace imam farmu ovaca tako da bih to i prihvatio 😂  evo mog sela, porodicnih kuca i imanja. 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pa pisali smo koliko se ja sjecam 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čuj to,sijeno se vozi sa UAZ om [emoji16]
Ko je traktor vidio [emoji23][emoji23]
Moram priznat Duster me počeo zanimat sve više i više

Poslano Samsung A7

Link to comment
Share on other sites

Ja inace imam farmu ovaca tako da bih to i prihvatio [emoji23]  evo mog sela, porodicnih kuca i imanja. 
 
 
Fora video [emoji106]

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.