Jump to content

P: Djelovi Thalia ph2 2003 god. 1,4 8V benzinac


Vladek

Recommended Posts

Električni podizači prednjih stakala - 200 kn/par

Mogu se probati prije skidanja.

Link to comment
Share on other sites

Vladek tepisi su odlični, imam tu marku u scenicu. Nego čini mi se da su zadnji malo preveliki idu preko onog grebena na podu ispod prednjeg sica. Nije da smeta nego čisto pitam jeli i kod tebe bilo tako?

Btw, jesu ti ostali u podnici zašarafljeni oni klinovi na koje se kopča vozačev tepih?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@frenchkey Drago mi je da si zadovoljan. Da zadnji kao da su malo veći nego treba. Meni to nije smetalo jer mi onda suputnici nisu mazali greben ispod sica. 

Nisam imao te kopče. Mislio sam ih nabaviti, ali tepisi su dosta teški i uopće se nisu sklizali. Kako sam ih postavio na pod tako su i stajali, tako da nisam imao potrebe da ih dodatno učvršćujem. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Bump. Krajem tjedna zovem da ga odvezu na recikliranje. Mašina je izvađena i još neki djelovi pa ću to pojedinačno oglasiti.

Link to comment
Share on other sites

jesi prodao lajsne od prednjih i zadnjih vrata s lijeve strane?

Link to comment
Share on other sites

Pod lajsne misliš na gumene brtve? Prodao sam onu sa prednjih lijevih vrata. @frenchkey

Edited by Vladek
Link to comment
Share on other sites

Molim ključanje ove teme. Auto je jutros predan na reciklažu. Preostale dijelove ću oglasiti pojedinačno.

Link to comment
Share on other sites

On 03. 03. 2020. at 17:42, Vladek said:

Pod lajsne misliš na gumene brtve? Prodao sam onu sa prednjih lijevih vrata. @frenchkey

ma ne, nego vanjske lajsne, ovo gdje piše 1,4

 

WhatsApp Image 2018-05-01 at 16.52.31.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • frenchkey locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.