Jump to content

Check airbag i service light


nikola1203

Recommended Posts

Prije svega ispricavam se na otvaranju novog topica ali nisam mogao naci bas za lagunu 3.

Dakle , u pitanju L3 2.0 dci 2012. god.

U voznji mi se upalila lampica za airbag i onaj kljuc, i pise check airbag. 

Ima li netko iskustva vidim da je to dosta cest problem kod renaulta. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 23. 12. 2019. at 13:00, nikola1203 said:

Prije svega ispricavam se na otvaranju novog topica ali nisam mogao naci bas za lagunu 3.

Dakle , u pitanju L3 2.0 dci 2012. god.

U voznji mi se upalila lampica za airbag i onaj kljuc, i pise check airbag. 

Ima li netko iskustva vidim da je to dosta cest problem kod renaulta. 

Imao isti problem barem godinu i nešto dana. 

Kao i sve maestralno odrađene Lagune, vjerojatno je i kod tebe u pitanju kabel ispod sjedala (da li vozačkog ili suvozačkog treba ispitati).
Probaj čisto malo pomjeriti sjedalo naprijed i nazad lagano pa vidi da li će ti se kojim slučajem ugasiti.

Link to comment
Share on other sites

To se meni palilo na Meganu prije 8 godina. 

Na kraju je bila zavojnica (ili kako vec) volana. Serviser mi je to rijesio i nije se palilo do prodaje 2014.

Link to comment
Share on other sites

Čini mi se da je to općenito boljka Renaulta. Istu situaciju sam imao na Thaliji. Upalila se airbag lampica jer je otišla zavojnica u volanu ili zezaju đekovi ispod sjedala, u vrlo rijetkim slučajevima je problem u kompjutoru airbaga. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

na kraju je đek bio iskopcan , nije mi jasno kako se to desilo ne sjecam se da sam vozio po nekakvim rupama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, robyakarider said:

vjerovatno od usisavaca

...ili je netko od putnika iza slučajno nogom zakačio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.