Jump to content

Zvucnici za twingo 1


Ordinaldo

Recommended Posts

dobil hus uputstva da zvucnicima... iz kazica u skretnicu, iz skretnice u zvicnike

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Imam Twingo I, 2000. g. i nema zvučnike iza, pa ih razmišljam staviti.

Ako netko zna... koliko je komplicirano dovući žice od radija do iza i kuda je najbolje? I dal sam dobro ubro ovdje da iza u rupu ide zvučnik 13 cm promjera?

 

Hvala!

 

Link to comment
Share on other sites

Mene isto zanima za Twingo 2001. kako je najbolje postaviti zvučnike iza? I može preporuka za nekoga tko to radi...

Poslano sa Huawei Mate 20 Pro

Link to comment
Share on other sites

Imam Twingo I, 2000. g. i nema zvučnike iza, pa ih razmišljam staviti.
Ako netko zna... koliko je komplicirano dovući žice od radija do iza i kuda je najbolje? I dal sam dobro ubro ovdje da iza u rupu ide zvučnik 13 cm promjera?
 
Hvala!
 
nije komplicirano, od kazica ljevo i desno do vrata i onda dole pod lajsnu i tak po boku skroz do gepeka... 13ice iza u one nosace koji idu na mulde

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.