Jump to content

pozicija


davor11

Recommended Posts

Pozz

Iman pitanje u vezi pozicije preciznije prve lijeve kako ju promjenit jer kako got pokušavam nemogu doći do nje dal je neko mijenjao dal postoji kakav sistem  

svaka pomoč dobrodoša hvala vam unaprijed

Link to comment
Share on other sites

Skineš zaštitnu plastiku oko akumulatora i dobit ćeš malo prostora za promjenit

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

na meganu su riješili problem zamjena žarulje par minuta al su zato na laguni zakomplicirali do daske

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Meni majstor Butka u VT ugradio led Osram koje sam  kupio jer su mi stare obice pocele crniti, iste sam sam hrio staviti ali je malo zeznuto a bio sam kod njega zbog servisa pa bolje on to zna nego ja.

Led zarulje:

 

osram w5w  led.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 18. 01. 2020. at 12:00, RoBi86 said:

Meni majstor Butka u VT ugradio led Osram koje sam  kupio jer su mi stare obice pocele crniti, iste sam sam hrio staviti ali je malo zeznuto a bio sam kod njega zbog servisa pa bolje on to zna nego ja.

Led zarulje:

 

osram w5w  led.jpg

Kolika je cijena?

Link to comment
Share on other sites

Na njuškalu sam ih platio 80kn + poštarina i došle za 2-3 dana.

Potraži CroXenon na njuškalu od njega sam već par puta kupio razno razne žarulje i stvarno je sve oke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.