Jump to content

K: renault modus tuner list cd - može i pokvaren


viking37

Recommended Posts

pozdrav! 

tražim renaultov cd player, "tuner list", može i pokvaren. odn. samo prednju ploču sa gumbima, membranom i onom prozirnom plastikom. ako je moguće srebrna boja, ako ne, lako zamijenim samo prednjicu.

roditelji su nedavno nakon karambola uzeli modusa, da se imaju s čime voziti, no radio ne radi kako spada - gumbi ili uopće ne reagiraju ili sa jako puno sile. preko komandi radi, no penzići su u pitanju i navikli su na gumbe na samom playeru.

 

pa da ne kupujem cijeli radio i zezam se sa traženjem koda, probao bih za prvu ruku samo promijeniti te gumbe i što već treba.

ako netko ima, bio bih zahvalan.

sliku momentalno nemam, no radi se o klasičnom renaultovom radiu, gumb za uklj/isklj, dva velika gumba sa strane, eject gumb i tri "klackalice" za stanice. a koliko znam svi su renaultovi playeri isti po dizajnu. 

 

hvala!

 

EDIT: ako netko ima ispravni "tuner list" model na prodaju, može napisati cijenu. HVALA!

 

Edited by viking37
Link to comment
Share on other sites

Mogu ponudit update list, noviju verziju. Konektori bi trebali odgovarati, možemo usporediti. Ima AUX opciju, ma da to roditeljima vjerojatno nije bitno. Ispravan je, kod imam. Bijelo osvjetljenje. Jedini nedostatak je sto se ogulio ovaj sloj, pretpostavljam od nekih krema za ruke  :DCAB457D8-38A0-48A3-A791-B1BBD7945A82.thumb.jpeg.50fb724dc45e1d989d384c9e81a61514.jpeg
cijena 200kn

Edited by grgaph2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, grgaph2 said:

Mogu ponudit update list, noviju verziju. Konektori bi trebali odgovarati, možemo usporediti. Ima AUX opciju, ma da to roditeljima vjerojatno nije bitno. Ispravan je, kod imam. Bijelo osvjetljenje. Jedini nedostatak je sto se ogulio ovaj sloj, pretpostavljam od nekih krema za ruke  :DCAB457D8-38A0-48A3-A791-B1BBD7945A82.thumb.jpeg.50fb724dc45e1d989d384c9e81a61514.jpeg
cijena 200kn

prednjicu bih svakako zamijenio, jer je cijela konzola srebrna. ako su gumbi ispravni, onda _za sada_ pristajem, ali ipak bih pričekao ako netko ima da je neispravan recimo cd ili slično. pa se svakako javim ako ne bude drugih ponuda. hvala za sada!! LP!

Link to comment
Share on other sites

 ispravni su gumbi. U redu, nema problema. Lp

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran, morao bih probati. Mislim da su neki stavljali u Megane 2 ph1 update list i da to šljaka.

Ovo s linka je od clia, ne od modusa

Link to comment
Share on other sites

Stavljao je moj frend u Scenic 2 i kod je morao unositi napamet jer ekran nije radio.

Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@frenchkey ovaj mi ne paše, jer nisu gumbi isti i ne bi pasali u postojeće rupe na masci.

treba mi model kakvog je @grgaph2 pokazao. i da, u međuvremenu sam i sam našao da se ta dva ne mogu tako jednostavno zamijeniti. 

hvala na savjetu, u svakom slučaju. tj. na potvrdi onoga što sam uspio naći.

Link to comment
Share on other sites

Jbg, onda ništa, Francuzi zakomplicirali stvar 🙄

Link to comment
Share on other sites

Prije onog linka na Njuskalu stavio sam npr.
Dakle samo primjer, nitko ti ne smeta neki drugi prosurfati, ima toga

Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ma znam da ima, doduše, ja sam baš tražio "renault radio", pa se vjerojatno neki oglasi nisu pokazali.

ali kako sam u prvom postu napisao, kako mi trebaju gumbi, može i pokvareni. no ako ne nađem, onda ću morati uzeti neki koji radi i platiti ga dost više. 

hvala!

Link to comment
Share on other sites

a roditelji baš nebi ni po koju cijenu naučili komandama na volanu prebacivati između 6 memoriranih stanica s onim kotačićem, niti pojačavati smanjivati s 2 gumba?

Link to comment
Share on other sites

heh, bi. ali onda se stisne krivi gumb, pa se "mjuta", pa panika ili pojačaju pa moraju stati da bi nešto napravili. evo, jučer nisu preko radia mogli stišati (zbog loših gumbi) i samo su ga zagasili i vozili bez radija. penzići, što možeš očekivati! :)

a ako ćemo pravo, neka se nešto dogodi sa strujom, kako unesti kod? tako da... 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.