Jump to content

K: Clio 3 RS prednji L blatobran i zadnji D far


Lucky_ZG

Recommended Posts

Kao sto pise u naslovu, trazim za Clia sporta 2008. godina prednji L blatobran (vozacki) i straznji desni far.

 

Po mogucnosti ZG i okolica, ponuda moze na PP ili 091 464 5656

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

inace, straznji i prednji farovi sa obicnog clia 3 su isto kao i na RSu...mozes ih kupiti za 200kn/kom ako ne i manje

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, majki2901 said:

inace, straznji i prednji farovi sa obicnog clia 3 su isto kao i na RSu...mozes ih kupiti za 200kn/kom ako ne i manje

Ma da, far nije problem, nade se za 150-200kn. Samo bih najrade uzeo sve u kompletu, ali blatobrani su rijetki...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Vec vidio, al svejedno hvala na info.

Kontaktirat cu covjeka i probat spustit cijenu jer u ZAK-u su mi ponudili novi za 1300 i nesto kn pa ako ne uspijem naci rabljeni za razumnu cijenu, ici ce novi. Razumijem da je ponuda tih blatobrana mala, ali za vareni rabljeni blatobran trazit 80% cijene novog je pomalo bezobrazno.

EDIT: inace postoji i opcija rofaga gdje je 140eur+dostava (40eur), ali ne znam kako bi to trenutno funkcioniralo, tj. koliko bi trebalo da stigne uz cijelu situaciju s coronom.

Edited by Lucky_ZG
Link to comment
Share on other sites

Hmm zanimljiva info. Bas cu vidjet za koliko stize u ZAK poslije narudzbe, ako je slicno, onda mi je ipak rofag drazi jer ne moram do KA. A cijena maletene u kunu ista. Da sam znao da narucujes, mogli smo group buy 🤣

Edited by Lucky_ZG
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Lucky_ZG said:

Hmm zanimljiva info. Bas cu vidjet za koliko stize u ZAK poslije narudzbe, ako je slicno, onda mi je ipak rofag drazi jer ne moram do KA. A cijena maletene u kunu ista. Da sam znao da narucujes, mogli smo group buy 🤣

E jbg... Drugi put! 😬 👍🏻👍🏻👍🏻

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Screenshot_20200507_193846_com.undabot.android.njuskalo.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, cardak said:

 

Hvala puno! Javio sam se covjeku pa cemo vidjet. Ne znam kako ga prije nisam snimio.

Link to comment
Share on other sites

Blatobran kupljen, jos jednom hvala @cardak na info!

 

Tema moze pod lock

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

👌

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.