Jump to content

Renault Megane 2 1.5dci problem struja rasvjete, molim pomoc


Jela

Recommended Posts

Evo ovako, iman jedan problem, radi se o Renault Megane 2 2003 1.5dci. 
Problem je taj da mi ne radi lijevo dugo svjetlo (osigurac i sijalica ispravna).

Isto tako stvara mi se problem pri kocenju, da se lijeva stop lampa ugasi kada stisnem kocnicu, desna radi uredno (ako je upaljeno svjetlo, na stop lampi sijalica radi, ali kada se stisne kocnica se ugasi). 
Isto mi se desava da se nekad zblesi lijevi zmigavac. 
 

Ocigledan je problem u struji, dal je netko ima slican slucaj i kako da ga rijesim.

Hvala

Edited by Jela
Link to comment
Share on other sites

Slični sam problem imao s štop svitlom. Izgorila mi masa na utičnici od svitla. Vidi se na slici. Nabavija polovnu i sad radi odlično. c35e79aede0b98b1d592c0c118bffc1c.jpga417aaf0f897c18e64c9f9878d939642.jpgde1c89b6a7097b6c3fd56b997fcfc268.jpg

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Na raznim markama auta katkada otraga probije masa.
Lik stisne kocnicu a upali se zmigavac..

Link to comment
Share on other sites

punto je notoran po tome, bude svakakvih smješnih kombinacija kad se stisne kočnica i upali žmigavac.

A za dugo svjetlo ispitaj na utičnici koja ide u far ima li struje. Ako ima i žarulja je ispravna, možeš očekivati raspadnutu izolaciju žica unutar fara

 

20191027_094958.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, zeljko13 said:

Slični sam problem imao s štop svitlom. Izgorila mi masa na utičnici od svitla. Vidi se na slici. Nabavija polovnu i sad radi odlično.

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
 

Hvala puno, rastavia i vidim slican problem imamo. Samo sta meni iz dzeka viri zica, pukla ona "spojnica"(znaci li da moran i dzek minjat?)

22 hours ago, frenchkey said:

A za dugo svjetlo ispitaj na utičnici koja ide u far ima li struje. Ako ima i žarulja je ispravna, možeš očekivati raspadnutu izolaciju žica unutar fara

 

To cu morat provjerit. Najveci je problem sta moran skidati akukulator da bi promijenio zarulju dugoga svjetla jer nema mista. Ali provjerim sve detaljno. 
Hvala na informacijama

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sve prominija đek i utičnicu. Ako ti je puka, moraš ga prominiti. Na njuškalu sam naša i lik mi posla i đek i utičnicu. Mislim nekih 100 ili 150kn.


Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, zeljko13 said:

Ja sam sve prominija đek i utičnicu. Ako ti je puka, moraš ga prominiti. Na njuškalu sam naša i lik mi posla i đek i utičnicu. Mislim nekih 100 ili 150kn.


Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
 

Da li on ima jos toga, ako ima moze kontakt broj. Hvala

Link to comment
Share on other sites

Na žalost davno je bilo kad sam naručio pa nemam broj. Pregledaj malo njuškalo. Još bolje pitaj negdi na auto otpadu.

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.