Jump to content

Lodgy 1.5 dci 107 ks 2016.


zmajo

Recommended Posts

Da. I meni je bilo čudno, ali kada preračunaš kilovate dobiješ 107 konja. Auto je ono što meni treba. Pravi sedmerosjed. U trećem redu ima mjesta za visoke odrasle. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

kako lodgy moze biti kao kangoo? a sta je dokker onda?

Link to comment
Share on other sites

Kangoo Grandtour. :zubo:
Ovo je prije neka varijacija na Scenica....

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites



Auto je ono što meni treba. Pravi sedmerosjed. U trećem redu ima mjesta za visoke odrasle. 

Ja sam to uspoređivao sa Scenicom III i fakat ima u trećem redu više mjesta u Lodgyu nego u Scenicu.


TURBO TERROR

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kakav Scenic, Lodgy ga ubija s prostorom, doduse ako trazis samo to i prakticnost uz ekonomiju

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

To je Zmajov autobus.. Očekujem ga sljedeći put u Dubrovniku s punom gajbom dobre njemačke pive :zivili: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 21. 02. 2020. at 23:14, logan said:

To je Zmajov autobus.. Očekujem ga sljedeći put u Dubrovniku s punom gajbom dobre njemačke pive :zivili: 

Može li ova? 

IMG_20200405_092140.jpg

Prije par dana ugradio sam krovne nosačem. 

IMG_20200402_161434.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bravo zmajo, to te ja pitam! :zivili: 

A ja za tebe čuvam čak dva primjerka vina koje ti voliš [emoji898][emoji898]

 

d4410d7c741689acff67a9325ec05c00.jpg

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Twingo prodana za smiješnih 200€.

IMG_20200430_105618.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mario #8 said:

Još bi Smart stao po širini. :)

Da! Twingo je genijalan. Malen izvana a prostran iznutra. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Lodgy je u potpunosti položio. 

Put sa 7 putnika i psom, na krovnim nosačima ogromna daska za jedrenje, iza kamp kućica za cijelu ekipu. 

Potrošnja 9 L kroz Njemačku na Tempomatu sa 104 km/h. 

Kroz Austriju se popelo na 9.6 L 

Prosjek po kompjuteru 78 km/h i 85

IMG_20200703_145045.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Di se putovalo?

Link to comment
Share on other sites

Evo nas u Zagorju kod ženinih. Sutra idemo dalje. U grubo je plan Dubrovnik, Pelješac, Plitvice. Volio bi skoknut do Međugorja, ali još nisam siguran zbog korone. 

Imamo toliko mjesta pokraj kojih protutnjimo, a trebalo bi zastati. 

Mislio sam stati u Ozlju, Mrežnici, izvoru Une, izvoru Cetine. 

Složio sam kućicu da nitko ne mora spavati u pred šatoru. Nisam ga niti ponio. 

 

IMG_20200704_194545.jpg

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Plan ti je idealan. 

A čovjek sa puno djece mora znati pametno iskoristiti svaki centimetar prostora. 

Kako lodgy podnosi toliko opterećenje?

Stanite u VD da popijemo jednu čašicu crnog. A možda i štogod na žaru završi. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, petak said:

Plan ti je idealan. 

A čovjek sa puno djece mora znati pametno iskoristiti svaki centimetar prostora. 

Kako lodgy podnosi toliko opterećenje?

Stanite u VD da popijemo jednu čašicu crnog. A možda i štogod na žaru završi. :bigl:

Uh... Pamtim ono tvoje crno vino, a i maslinovo ulje! Ipak mislim da ću morati odbiti. Teško bi još jedno mjesto ugurati u raspored. 

Što se tiče auta. Ugodno sam iznenađen. I performansama i potrošnjom. Mislim da su kočnice najslabija karika u cjelini. Nakon toga patila je udobnost. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da će biti prilike da se uhvatimo nekad, negdje i da ponovimo druženje. 

 

Nekako sam i očekivao da su kočnice najslabija karika, ali kao i na ostalo kad znaš mogućnosti onda i vožnju prilagodiš tome. 

A za udobnost ti vjerujem da je jako narušena. Vas šest sigurno nema komociju kakvu zaslužuje te. Posebno na tako dugačkim putovanjima 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nijedna dacia nema postene brenze. Naprijed diskovi od megane 2 a odozada bubnjevi.. zanimljivo da kangoo 2014. ima brenze ko megane 3, 4 diska, ali vidio sam i verziju sa bubnjevima otraga..
A i kucica je teska, treba s tim stati..

Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne razumijem zašto toliko štede na kočnicama. Barem bi mogli ugraditi jače kočnice na snažnijim modelima što sam zdravi razum nameće. Na konfiguratoru sam Dustera 1,3 TCe napucap preko 170 kkn ali nisam našao podatak o vrsti kočnica premda mislim da čak i uz taj najsnažniji motor od 130 KS dolaze stražnje bubanj kočnice. :ljut:

Link to comment
Share on other sites

Dugačak kao autobus. Uspješno položio staru cestu Karlovac-Bisko, onda smo se popeli na auto put do Ploča. Ploče Dubrovnik jadrankom magistralnom. 

IMG_20200706_134158.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Moćno djeluje. 

Ti imaš E kategoriju? 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.