Jump to content

Lodgy 1.5 dci 107 ks 2016.


zmajo

Recommended Posts

Pa ima kmpica naletnu ako se nevaram tako da kocnice nebi trebale biti problem....

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, petak said:

Moćno djeluje. 

Ti imaš E kategoriju? 

Imam. Prikolica je ukupne mase 1200 kg. Dodatno povišena na 1300!

Do 750 kg su lake prikolice a za njih ne treba posebna dozvola. 

3 hours ago, macak said:

Pa ima kmpica naletnu ako se nevaram tako da kocnice nebi trebale biti problem....

Ima kočnice i nove gume. Imaš pravo. Nije problem. Treba je samo pravilno nakrcat, i prilagodit način vožnje. 

Link to comment
Share on other sites

On 08. 07. 2020. at 7:33, zmajo said:

Dugačak kao autobus. Uspješno položio staru cestu Karlovac-Bisko, onda smo se popeli na auto put do Ploča. Ploče Dubrovnik jadrankom magistralnom. 

IMG_20200706_134158.jpg

Ko svaki pedantni i kulturni švabo :zubo: . Kod kuće na propise strogo pazi a kad dođe na Balkan parkira preko 5 parking mjesta   :vidiga::vidiga:

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Dobro si primjetija Logane. 

Ko mu šta more u njegovoj državi. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Prijavljen na aplikaciji MUP

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nemojte tako kolege. Privatna je parking. Nisam toliki balkanac. 🤪😜☺️

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kako dobih informaciju Lodgy je stoički izdržao sva iskušenja i bez problema brojnu zmajsku obitelj skupa s mašala prikolicom dovukao natrag kući u svetu zemlju Njemačku :D

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Koliko mogu vidit eno Rusi odnosno Lada radi model Largus odnosno Largus cros što je ustvari po meni Lodgi sa 7 sjedala.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Jučer nas je Lodgy ostavio na putu.

Kaže Žena da je naprijed u motoru nešto počelo lupati, a onda je i počelo dimiti. Tip što nas je došao odšlepati kaže da je motor iz nekog razloga blokirao. Auto u međuvremenu ima oko 110 000 km. Nedavno je napravljen veliki servis, a prije 10-tak dana sam promijenio grijače i napravio špur. Ulje i rashladna tekućina su ok.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zmajo said:

Jučer nas je Lodgy ostavio na putu.

Kaže Žena da je naprijed u motoru nešto počelo lupati, a onda je i počelo dimiti. Tip što nas je došao odšlepati kaže da je motor iz nekog razloga blokirao. Auto u međuvremenu ima oko 110 000 km. Nedavno je napravljen veliki servis, a prije 10-tak dana sam promijenio grijače i napravio špur. Ulje i rashladna tekućina su ok.

To je uzrok problema :)

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, direstraits said:

Leteći odletjeli 

🥺

Na 110 iljada?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nisam previše ispitivao. Mislim da su pronašli da je klip udario u diznu ili grijač. Niti me ne interesira.

Svakako. Naručio sam kompletan polovni motor sa auta 2017 G. I taj je isto neispravan. Sada čekam hoće li mi vratiti novac ili poslati treći motor. 

Kao prelazno rješenje kupio sam Zafiru 1.7 sa 125 konja. 2011 godište.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.