Jump to content

Kontrolna ploča


Gandalf44

Recommended Posts

Imam mali.problem sa kontrolnom.pločom. Naime kada stavim ključ u kontakt bravu, dam kontakt...sve lampice i sve ostalo svijetli...onda kada upalim auto to osvijetljenje značajno padne...vidi se al jako slabo...također i na displayu gdje je sat i radio...( akumulator je ok)....auto inače pali od prve...( spojevi, masa, alternator, osigurači...???) Hvala na savjetima

Edited by Gandalf44
Link to comment
Share on other sites

dal imaš upaljena svjetla?  ja sam slučajno okrenuo kotačić za osvjetljenje ploče i po danu se nije niš vidjelo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alki9969 said:

dal imaš upaljena svjetla?  ja sam slučajno okrenuo kotačić za osvjetljenje ploče i po danu se nije niš vidjelo.

Imam...probao sam ugasiti i upaliti svjetla...i dalje je onako blijedo osvjetljenje...

39 minutes ago, MB104 said:

Imaš lijevo od volana kotačić sa oznakom žarulje. Njega do kraja zavrti

Budem probao...ma mislim da sam sve zive komande oko volana pokrenuo...od svjetla, zmigavca, brisaca, pa i taj kotacic ( barem mislim)...Da li uopce postoji kakva komanda za jacinu osvjetljenja na ploči?

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Gandalf44 said:

Imam...probao sam ugasiti i upaliti svjetla...i dalje je onako blijedo osvjetljenje...

Budem probao...ma mislim da sam sve zive komande oko volana pokrenuo...od svjetla, zmigavca, brisaca, pa i taj kotacic ( barem mislim)...Da li uopce postoji kakva komanda za jacinu osvjetljenja na ploči?

Evo samo za tebe, slikao na djedovom Cliju 3
Ovaj desni točkić

image.thumb.png.35d724cc0868fa94a78cb67bf2bb5e01.png

 

Edited by MB104
Link to comment
Share on other sites

Hvala ti prijatelju na savjetu i volji da odes slikati u auto ...svaka cast( stvarno nisam znao za tu komandu/kotacic da je promjenu osvijetljenja kon. ploce)...

Sutra ujutro isprobam...

( njega nisam zavrtio🙈)

Edited by Gandalf44
Link to comment
Share on other sites

ovo zvuči za rubriku vjerovali ili ne, feature je star barem 30 godina,  ali dobro, ne mora svatko sve znati :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

ovo zvuči za rubriku vjerovali ili ne, feature je star barem 30 godina,  ali dobro, ne mora svatko sve znati :dobroje:
Pa nemoj bit takav... covjek nije znao... sad zna i moze sirit znanje dalje.


Poslano sa mog SM-A405FN koristeći Tapatalk

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

ovo zvuči za rubriku vjerovali ili ne, feature je star barem 30 godina,  ali dobro, ne mora svatko sve znati :dobroje:


A gle, zbune se ljudi. Moja žena je scenica vozila majstoru jer bi se kod paljenja auta nakratko osvjetlio display i onda komplet ugasio, ono baš mrak totalni i ništa se ne vidi. Uspjela je nekako smanjiti na kotačiću skroz na nulu. Baš sam se dobro nasmijao kad sam se vratio s posla i ispričala mi. A isto ima taj kotačić na svim autima koje je ikad vozila :-)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, frenchkey said:

ovo zvuči za rubriku vjerovali ili ne, feature je star barem 30 godina,  ali dobro, ne mora svatko sve znati :dobroje:

a nemaju to svi auti..pa kad se pređe sa nekog koji to nema na ovakakv koji ima...🧐

Link to comment
Share on other sites

Ma nikad to nediram ali da vidiš kako je to riješeno i kako ružno izgleda, na Ladi Rivi koju smo kupili 88' bolje je izgledalo

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.