Jump to content

Megane 4 1.6 dci bose svjetla interijera problem


ShinyMarko

Recommended Posts

2 hours ago, ShinyMarko said:

Pogledaj od erfolg-(hr firma)-za megane 4 su oko 300kn s ugradnjom👍

 

Ja ih imam, dva kratka svjetla platio 100 eura... Ali primijetio sam da znaju treperiti, imam garanciju pa cu otic do njih

Link to comment
Share on other sites

Ja ih imam, dva kratka svjetla platio 100 eura... Ali primijetio sam da znaju treperiti, imam garanciju pa cu otic do njih
Treperenje bih rekao da je do nestabilnog napona na vozilu.. mislim da trebas ili ledice s korekcijom napona ili reklamirat vozilo.. meni je tako treperila ambijentalna... U autu je bio problem, tj. Struja na autu..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tomidix said:

Treperenje bih rekao da je do nestabilnog napona na vozilu.. mislim da trebas ili ledice s korekcijom napona ili reklamirat vozilo.. meni je tako treperila ambijentalna... U autu je bio problem, tj. Struja na autu..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Ta ambijentalna meni znaju ponekad treptit,ali relativno kratko,pročitao sam negdje da je to do ambient light modula...

Da li znaš koje popravke su odradili,tk šta su zamjenili da su fixali problem?

Link to comment
Share on other sites

I ja se potpisujem sa treperenjem ambijentne rasvjete... to na svima izgleda neki zajeb...

Link to comment
Share on other sites

Ta ambijentalna meni znaju ponekad treptit,ali relativno kratko,pročitao sam negdje da je to do ambient light modula...
Da li znaš koje popravke su odradili,tk šta su zamjenili da su fixali problem?
Promijenili neki modul.. tako rekoše... Mislim da ledice nisu dirali..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

TOOO. E neka vam treperi. Konačno jedan problem na meganu a da ga ja nemam. JES. TO.

Ali vjerojatno ću se za mjesec dana javit da i meni treperi tak da nemojte me citirat...

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

TOOO. E neka vam treperi. Konačno jedan problem na meganu a da ga ja nemam. JES. TO.
Ali vjerojatno ću se za mjesec dana javit da i meni treperi tak da nemojte me citirat...
To je sve rješavano po garanciji unutar prve 2g.. kome se dalo ići.. a i nije neka osobina "smejati se tuđoj nesreći"...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MB104 said:

TOOO. E neka vam treperi. Konačno jedan problem na meganu a da ga ja nemam. JES. TO.

Ali vjerojatno ću se za mjesec dana javit da i meni treperi tak da nemojte me citirat...

Jesi ti dobro to provjerio :) , meni zadnja desna, nisam ni skužio šest mjeseci dok nije došla zima i više mraka, nekih prvih 5 minuta i onda stane, gledaj samo kad krečeš u vožnji jel radi koja, nije pošteno da nemaš taj problem.

Edited by macan
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Baš me zanima cijena zamjene tog modula😂👍

Brijem da te izuje iz cipela kad čuješ😂

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, macan said:

Jesi ti dobro to provjerio :) , meni zadnja desna, nekih prvih 5 minuta i onda stane, gledaj samo kad krečeš u vožnji jel radi koja, nije pošteno da nemaš taj problem.

Sad ne mogu biti na miru dok ne provjerim. Bit' će ona stara "Rugala se sova sjenici da ima veliku glavu" 😂

 

14 minutes ago, tomidix said:

a i nije neka osobina "smejati se tuđoj nesreći"...

Šala tomidix, šala 😅

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E ježi ga sad..meni ambijentalna radi normalno..lastane šta mi je činiti?

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
On 27. 01. 2020. at 14:17, macan said:

I ja se potpisujem sa treperenjem ambijentne rasvjete... to na svima izgleda neki zajeb...

I ja se učlanjujem u klub treperaša. Al nije strašno prestane kasnije. Ako nije skup taj modul dalo bi se razmisliti o rješavanju te mane. 

Link to comment
Share on other sites

On 27. 01. 2020. at 16:45, nansale said:

E ježi ga sad..meni ambijentalna radi normalno..lastane šta mi je činiti?

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk
 

Ništa naći ćemo ti neš drugo što šteka :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.