Jump to content

Problem s paljenjem


zeljko13

Recommended Posts

Probaj ga prije prespojit nekom spajalicom, da nebi anlaser opet slusirao pa ti odmah izgori novi osigurac..

 

Mozda treba anlaser ipak reparirari, a osigurac je izgorio samo zbog njega.

Link to comment
Share on other sites

Evo da javim da je ipak bija problem u alnaseru. Zamjenija njega i novi osigurač i pali ka mina. Nikad bolje nije palija. Nabavija polovni od Valea za 400kn.

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk

E i hvala vam svima na pomoći!!

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bolje da izgori nekaj drugo, osiguraci su skupi :tup:
Ne, nego je kolega imao problem da anlaser vrti sporo, pa vrti pa ne vrti a ako se kuzis u osnove elekrtromotora, jasno je da takav anlaser stvara golem otpor, vuce puno struje i grije se i na kraju slusura i krepa osigurac. Za to i sluzi osigurac da se ne pocne topiti instalacija. Rijetko kad osigurac izgori sam od sebe, mozda od svjetla ili zmigavca ali od anlasera di je jaka struja, najvjerojatnije postoji primarni kvar na elektroinstalaciji zbog cega se osigurac rastopio i sprijecio havariju..
Eto kolega je upravo imao takav slucaj kao sto sam pretpostavio. Ak se volis pravit pametan, prije prouci materiju jer u vecini slucajeva osigurac je najjeftiniji dio ali rijetko krepa od nicega, kuzis?
  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam jedini sugerirao na tocan kvar i to je bilo pogodjeno, pomogao sam covjeku dok su drugi ili neznali ili pisali gluposti ko ti. I onda sam ja ratnik..

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

ratnice, sve ti gore pise , vec sam ti rekao da se ne namjeravam upustat u rasprave s tobom...

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • frenchkey locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.