Jump to content

P: Megane 1.6 16v


Ivicakr

Recommended Posts

10 hours ago, ivan.martinko said:

Njemacki znas..
Zabranjno je. A to sto ljudi ne postuju propise je kao i piljenje DPF filtera..

https://www.dacianer.de/threads/darf-man-mit-einem-lpg-fahrzeug-in-die-tiefgarage.37377/

Evo što većina kaže:

Das ist heute eine Ausnahme.
In den meisten modernen Parkhäusern sind LPG-Fahrzeuge erlaubt.
Das ist aber Privatrecht.

Ili da prevedem. To je danas izuzetak. U većini modernih garaža LPG vozila su dozvoljena. To je privatno pravo. Većina postova je u tom tonu.

Dakle kako sam ti rekao. Nisam našao garažu gdje je znak da ne smije LPG unutra. Pravilo nigdje nije da ne smije LPG ili CNG unutra. Dakle gdje nema znaka zabrane smiješ unutra.

Istina LPG i CNG je teži od zraka i pada dolje, ali isto tako postoji ventilacija koja ga izbacuje van i koja se koristi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, frenchkey said:

ja sam također na plinu i dobro to dela na K4M. dodatnog podmazivanja ventila nemam. U garažu ulazim svaku, nemam naljepnicu LPG niti sam ju dužan imati, koliko znam (na tehničkom ne traže niti ju daju).

Btw frend koji mi je prodao ovog Scenica 2, sada vozi Scenic 3 sa istim 1,6 16V i 6 brzina. Godišnje prelazi 2000 km. Ima službeni, ovaj mu samo stoji u garaži za ukras.

Ako ga bude prodavao, dam ti broj ;)

 

Dao si mi i prošli put broj pa mi ga ukrao ;)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

3 strane oglasa... :bat:

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • frenchkey locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.