Jump to content

K: Megane 3 grandtour


bongo

Recommended Posts

Ovo kaj smo isli gledati, žali bože vremena i goriva, vecina ovih na oglasnicima su krame iz uvoza.. Pa reko mozda ima kakav na forumu dobar.. 

Link to comment
Share on other sites

 Kolega, pogledaj cijene na mobile.de neki prosjek po kilometrima i godini koja te zanima.

Bajke postoje samo kod djece, nije da netko negdje cuva auto sa malo km, ravan ko boca, za tvojih 5 soma eura.

Znaci urealit ocekivanja i naci ces auto u tjedan dana.  Ak mislis da je tak lako , sjedni na vlak/auto pa odi u DE kupit sam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima jedan odlicni perla bijeli GTline-a sa 85tkm ali košta malo vise od duplo nego s čim raspolažeš..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma sve je to meni jasno, samo kaj je bratic zapel za karavana haha, mozda ga uspijem nagovorit na Fluencea, njih ni nema nesto puno a i nisu bas iz uvoza, niti su bili taxi vozila sa skinutim km... 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, bongo said:

Ovo kaj smo isli gledati, žali bože vremena i goriva, vecina ovih na oglasnicima su krame iz uvoza.. Pa reko mozda ima kakav na forumu dobar.. 

Dobar za 40 k kn?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čovjek je napisao koji auto i za kolko novaca.

Hoće li biti 10 godina star i/ili imati 300 000 km nije navedeno pa postoji mogućnost da se isti i pronađe,
Na njuški startaju od 27 000 kn.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fabi zašto misliš da nema dobrog za 40 tisuca, pa ja sam svog Fluencea 2011. god platio prije godinu i pol 43 tisuce,sa 79000 km, novim gumama, kočnicama, akumulatorom, velikim servisom i kompletnom povijesti održavanja u ovlaštenom servisu... 

Link to comment
Share on other sites

Ako slučajno tko naleti, moze coupe za 50tkn do 150tkm dokazivih, gt oprema moze i 1.6 benzinac hvala :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Podijeli koji detalj s nama..

koliko km? €? godište? oprema? stanje?

slika koja?

Pred godinu dana sam i ja kupio takav ali sam bio zahtjevan dosta..

Link to comment
Share on other sites

Kupljena je Laguna grandtour 2012, 1.5 dci, oko 213tkm. Placena 39000kn.

Od opreme ima dosta toga, regana god dana, veliki servis, novi zadnji amortizeri i opruge, kocnice...

IMG_20200223_125233.jpg

IMG_20200223_111651.jpg

IMG_20200223_111621.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svida mi se karavancuga, mudro ste se prebacili na klasu veci auto za iste/slicne novce. Vozio sam takvu al 2.0 ocito , black series il kak se vec zove to, fora auto iako !! je gepek manji nego kod megana grandtoura, bar na izgled.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gepek mi se čini veći, možda.. 

Unutra ima primjetno više mjesta ali ovjes je tvrđi i u Laguni i Meganu naspram Fluencea, bar meni.. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.