Jump to content

K: distance sa 4x114 na 4x100 ili ako znate tko ih izraduje povoljno


Jela

Recommended Posts

Kupujem distance 😎

Da li netko zna izraditi distance sa 4x114 na 4x100 sa centralnom rupom 60.1?
Da li se isto tako moze izradit prstenove na distancama sa sredisnjom rupom 60.1 na 67.1?
Felge su sa sredisnjom rupom 67.1 i 4x114. A ja bi to stavia na auto gdje je sredisnja rupa 60.1 i 4x100.

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Povoljno je riječ koja ne ide skupa sa ovim sto tražiš..

nisi spominjao et felgi tih koje misliš upotrijebiti a to ti je dosta vazno zbog distanci.

Stavi sliku tih felgi 4x114,3 da vidimo na šta to liči i ima li smisla baciti lovu u tom smjeru.

Ako je et blizu tj na knap za distance možda ti je jednostavnija opcija dati glavčine probušiti na 4x114,3 nego izrađivati distance sa duplim rupama i kemijati s duplim vijcima itd..

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, laci said:

Povoljno je riječ koja ne ide skupa sa ovim sto tražiš..

nisi spominjao et felgi tih koje misliš upotrijebiti a to ti je dosta vazno zbog distanci.

Stavi sliku tih felgi 4x114,3 da vidimo na šta to liči i ima li smisla baciti lovu u tom smjeru.

Ako je et blizu tj na knap za distance možda ti je jednostavnija opcija dati glavčine probušiti na 4x114,3 nego izrađivati distance sa duplim rupama i kemijati s duplim vijcima itd..

 

ET felgi je 38 i navodno mi je reka ovi sta prodaje felge da su 4x114 da nisu 4x114.3.

btw zimski set mi je 4x100, pa mi se busenje bas i ne isplati 😕

7AC25D8A-6994-43AA-A152-74DFE1B9E03A.jpeg

Edited by Jela
Link to comment
Share on other sites

Za te felge se nebi uopće trudio ništa.. očekivao sam nešto posebno cool kad već razmišljaš o prilagodbama.

Nisi me shvatio za bušenje glavcina, znaci imao bi 8 rupa i mogao zavidati 4x100 i ove druge. 
Mislim da ti matematika sve jednostavno objasni.. distance+vijci 200-300€(materijal, tokar, vijci) + felge ove min 100€ =300-400€

za te novce kupiš u 4x100 felge kakve hoces, zavidas i gotovo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, laci said:

Za te felge se nebi uopće trudio ništa.. očekivao sam nešto posebno cool kad već razmišljaš o prilagodbama.

Nisi me shvatio za bušenje glavcina, znaci imao bi 8 rupa i mogao zavidati 4x100 i ove druge. 
Mislim da ti matematika sve jednostavno objasni.. distance+vijci 200-300€(materijal, tokar, vijci) + felge ove min 100€ =300-400€

za te novce kupiš u 4x100 felge kakve hoces, zavidas i gotovo

Hvala, najisplativije je probusit glavcine ili pak nac druge felge. Jer ove dobivan za 600kn, pa mi se parilo ok za tu cijenu 😎

Edited by Jela
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.