Jump to content

P: Drvena kuca za preseljenje


kristijan1710

Recommended Posts

ja sam svoju prodao pred manje od 7 mj. Covjek uzeo za turizam .  Platio je uigran tim za preseljenje tih starih drvenih kuća.  kuča je bila 8x12m 2kata  , kompletna. Dečki su je presložili za 2.5 dana . Došli kamionima s kranom , popisali , složili sve na zemlju  . kranom na kamion odvezli i složili nazad. Ekspresno brzo. Kuča je već u funkciji i turisti su u njoj 😃 . Temelje je imao postojeće za nju staviti.  Mislim da za preseljenje uzimaju 25tkn gotovine za presložiti . Mogu doći do broja od njih ako treba. Kuća bila u Karlovcu i selila se u Duga Resu ,a ljudi su iz Novske dosli za presložiti . 

 

Lp 😃

 

Sretno sa prodajom, moja je prošla u par dana 

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

Moja je bila drvena u Slunju prodao za 21.000 kn 2008g, otišla u Krašić. Nisam ju prodavao jer je bila devastirana od rata. Zvao me kupac i dogovorili smo.

Link to comment
Share on other sites

Decki hvala na informacijama. Covjek koji se bavi time je pregledao kompletnu kucu i rekao da je u odlicnom stanju, da netreba nista "mjenjati" nego da je kompletna za presloziti. 

@Vox2

Broj od ljudi sta presloze kucu ili sta odkupljuje? Od ovih sta preslaguju mi netreba, al ako odkupljuju slobodno javis na PM. 

@direstraits je samo mucki provokator :zivili:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

UP, i dalje aktualno. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Up. Ide za 21tkn

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.