Jump to content

P: Opremu i stvari za bebe/malu djecu


riceburner

Recommended Posts

Da ne otvaram novi topic za svaku stvar, a pošto vidim da ima dosta novopečenih roditelja, možda nekome nešto zatreba.

Sve što bude u topicu je stvarno kako je navedeno, za većinu stvari imamo originalnu ambalažu, probat ću za sve čim detaljnije...

Uglavnom svi kupci bilo čega od mene nisu imali primjedbi ili barem nisu rekli

 

Pa da krenemo...

 

Sklopivi dječji vrtić

veličina 93x93x78cm

Korišten vrlo malo, originalna kartonska kutija prisutna

cijena 250 kn

 

slika.jpg

 

 

Smarttrike 7in1

Korišten isto vrlo malo, tragovi korištenja se vide jedno malo na kotačima,

pedale nekorištene, sve na broju čak i transportna mrežica, kartonske kutije nema.

cijena 800 kn

 

292405.jpg


Smart.jpg

 

 

Froddo waterproof gležnjače


Veličina 20 - 12.5cm
Iznutra topla tekstilna podstava i kožna tabanica.
Pogodne su za sve vremenske uvjete jer imaju vodonepropusnu, tex membranu koja smanjuje znojenje stopala iznutra i sprečava ulazak vlage izvana.
Nošene, očuvane (uz male tragove nošenja), stanje je vidljivo na fotografijama (plaćene 400kn), originalna kutija prisutna

cijena 100kn

froddo.jpg

 

Tikki sandale

Obučene 2-3x, u odličnom stanju, kao nove.
Veličina 22, unutarnje gazište 13.5cm
Prava koza, bez dodatka kroma.
Imaju protuklizni đon debljine 2mm, mekane su, lagane i jako fleksibilne te su odlične za pravilni razvoj dječjeg stopala (hodanje kao da je dijete boso - barefoot)
Barefoot cipele/sandale, mogu se koristiti i kao papuče.

cijena 150kn

tikki.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kaj se kupuje polovna obuča ?

Igračke čuvaj ak se zalomi za dalje.Bar mi tako činimo, u šupi dole i nesto kod punice.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, hrvojexyz said:

Kaj se kupuje polovna obuča ?

Igračke čuvaj ak se zalomi za dalje.Bar mi tako činimo, u šupi dole i nesto kod punice.

itekako, pogotvo geox, pediped ili nekaj brand name se prodaje bez problema ovi maleni brojevi za slabo ili nehodace...

jako maloj djeci noga brzo raste, mi smo morali svaki mjesec i pol kupovat nove cipele, tako da su sve bile maltene ko nove,  posle kad prohodaju propisno  mnogu samo u smece, ak su dobre doniramo u vrticu onima slabijeg imovinskog stanja :D

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

To je ok. Bolje da se ponovno upotrijebi jer je ionako previše smeća i otpada, a ovako neki uštede koju kunu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

eto ode i vrtić...

danas budemo probali jos poslikat neke stvari i moramo na tavanu potrazit kutije...

Link to comment
Share on other sites

ispravak netočnog navoda, vrtić je i dalje slobodan..

ipak ima jedno oštećenje, nastalo je spremanjem u kutiju od spajalice kojom je kutija spojena u cjelinu...

ne utječe na funkcionalnost, ali je vidljivo...

 

20200307-092623.jpg

 

nadalje, zaboravio sam da sam na nogice nalijepio filc da se lakse gura i ne oštećuje parket...

 

20200307-091509.jpg

 

radi toga cijenu spuštam na 200kn, novi u bubamari je 460kn...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.