Jump to content

K: Clio 172 Ph1 (169)


GTT

Recommended Posts

Pozdrav ekipa,

kupujem sporta, obavezno mora biti 172 Ph1, dakle od milja zvani 169.

Prednost imaju raniji automobili sa aluminijskom haubom, ali nije uvjet. Auto mora biti uredan, pogotovo interijer, odispod i šasija bez hrđe, mehanički motor i mjenjač moraju biti tip top i da nije motan oko stupa. Ukratko, u što boljem stanju i što uredniji. 

Ozbiljan sam kupac i plaćam odmah. Info može na PM ili na 099 2261 522.

Hvala! 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, f7p said:

Sto reci🤔

Ti znaš da sam ja rekao da je on sljedeći. Moram skupit’ sve :bigl: 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I dalje se traži uredan sport. 

Ako netko zna za nekog ili neki oglas izleti negdje (pošto ne koristim društvene mreže osim foruma), molio bih da mi proslijedi.

Phase 1 je ono što se traži, ali bi zažmirio na Phase 2 ako je tip top (kao npr. plavi iz Roce što se prodavao ili od kolege Kasabiana).

Hvala svima :) 

Link to comment
Share on other sites

Sreetno.

Ja sam ulupao u svog brdo brdo para. Sve izmjenjeno osim limarije 🤷‍♂️

I nikad nebu gotovo

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, phenom said:

Sreetno.

Ja sam ulupao u svog brdo brdo para. Sve izmjenjeno osim limarije 🤷‍♂️

I nikad nebu gotovo

Tenks kolega. :) Spreman sam na ulaganja, ja ako kupim taj auto, budget je otvoren dok auto nije ko’ nov, inace ne kupujem i ne slažem. 

Iako mi se sve više vrti po glavi otići van kad ovo s**nje s virusom stane i dovezem si Clio Light (Ragnotti) npr. iz Španjolske. 

Žena dobije tjedan u Barceloni i road trip, odletimo avionom u Barcu, uzmemo auto i vratimo se doma s njim, stanemo negdje u Francuskoj, malo vožnja po Cote de Azur, nemre mi prigovoriti ni riječi i na kraju puta će obožavati RS-a. Sad mi je ta ideja tako postala napeta da mi se ni ne kupuje auto u HR :lool: 

Baš mi je korona shebala planove, ali - strpljen/spašen :bigl: 

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, f7p said:

Daj joj predlozi put

Već jesam i to prije par dana :lool: 

Čim je čula - Barcelona, Azurna obala, Monaco, Venecija, najednom je kupnja još jednog starog Clia dobra ideja i “investicija” :lool: A tak nekaj smo planirali tak i tak, pa zakaj ne ubaciti igračku za mene u kalkulaciju i napraviti put zanimljivijim. Ali to mora biti stvarno auto top topova, nesto kao onaj Trophy...

 

Edited by GTT
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, f7p said:

Kakav je bio odgovor😷

Vidi gore :bigl: 

Imam najbolju ženu na svijetu koja tolerira sve moje kretenizme CITIRAM JU - kupi ti sebi kaj god hoćeš - sve dok ja ne moram to vozit’ :lool: 

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, GTT said:

Vidi gore :bigl: 

Imam najbolju ženu na svijetu koja tolerira sve moje kretenizme CITIRAM JU - kupi ti sebi kaj god hoćeš - sve dok ja ne moram to vozit’ :lool: 

i da nema spojler :zubo:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, GTT said:

Vidi gore :bigl: 

Imam najbolju ženu na svijetu koja tolerira sve moje kretenizme CITIRAM JU - kupi ti sebi kaj god hoćeš - sve dok ja ne moram to vozit’ :lool: 

ti si kralj ahhahah :)))

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moja zena ima isti stav. Radi sta hoces samo ne diraj moje auto ... Bogme kad sam joj kupio 4 nove Uniroyal nije se zalila.

Edited by eto tako
Link to comment
Share on other sites

On 18. 03. 2020. at 20:50, GTT said:

Tenks kolega. :) Spreman sam na ulaganja, ja ako kupim taj auto, budget je otvoren dok auto nije ko’ nov, inace ne kupujem i ne slažem. 

Iako mi se sve više vrti po glavi otići van kad ovo s**nje s virusom stane i dovezem si Clio Light (Ragnotti) npr. iz Španjolske. 

Žena dobije tjedan u Barceloni i road trip, odletimo avionom u Barcu, uzmemo auto i vratimo se doma s njim, stanemo negdje u Francuskoj, malo vožnja po Cote de Azur, nemre mi prigovoriti ni riječi i na kraju puta će obožavati RS-a. Sad mi je ta ideja tako postala napeta da mi se ni ne kupuje auto u HR :lool: 

Baš mi je korona shebala planove, ali - strpljen/spašen :bigl: 

Mislim da nije vrijeme sad da ga kupujes ...

Screenshot_20200313-140215_Instagram.jpg

Link to comment
Share on other sites

Obrati paznju, često idem za Španiju jer ni tamo žive tri sestre, svaki Clio 1 im je Williams i svaki plavi Clio 2 im je Ragnotti. 

 

To ljudi sto ja pratim na instagramu iz Spanije, nikad nije slikalo auto od pozadi i sa strane suvozaca. 

 

Daj nekog pa da vidimo ...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, eto tako said:

Obrati paznju, često idem za Španiju jer ni tamo žive tri sestre, svaki Clio 1 im je Williams i svaki plavi Clio 2 im je Ragnotti. 

 

To ljudi sto ja pratim na instagramu iz Spanije, nikad nije slikalo auto od pozadi i sa strane suvozaca. 

 

Daj nekog pa da vidimo ...

Ti stvarno misliš da ja ne znam kako izgleda originalni Clio Light? :lool: 

Odi na https://www.milanuncios.com baci oko :) 

https://www.milanuncios.com/renault-de-segunda-mano/renault-clio-sport-ragnotti-slight-339947170.htm
 

https://www.milanuncios.com/renault-de-segunda-mano/renault-clio-334945612.htm


I tako bude ih par komada na prodaju uvijek. Samo eto, sad ovo s**nje s Covid-19 je zaustavilo planove. Iako, ne mora ni biti Ragnotti na kraju dana, bitno da je mint stanje.

E pošto su tamo sestre, mogu mi one odraditi papire :lool: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vjerujem da znas, ipak su na forumu ljudi načitani. 

 

Upravo ono sto sam i mislio 😂 nema desnih slika 😂 a naucna istrazivanja kazu da je ovo plejstejšn model ... Ragnjo je iskljucivo plave boje. Sivi je CUP Play Station.

Screenshot_20200330-103653_Chrome.jpg

Screenshot_20200330-103536_Chrome.jpg

Prvom se vidi RS natpis na sjedalima. Znaci imaju airbagove.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Je, Ragnotti je bio plavi i 300 komada iskljucivo za Francusku, ovo ti je španjolski Ragnotti 500 komada, kao što su petice kod njih Copa i imaju drugačije dezene sjedala, itd. U Austriji postoji Megane 225 Trophy, itd. 
Španjolska i Portugal su posebna tržišta i malo su drugačiji automobili, znaš da je Clio 1 1.8 16V za španjolsko i portugalsko tržište imao čak board computer na displayu temperature :) 

EBA60F62-586C-49B4-9A3F-DFA76AB1D4B6.thumb.png.c4e65a0b1de31fdd732eb9c7303a95c9.png
 

4175C9B7-EBE2-4A1C-9DC4-D5DD474372A3.thumb.png.edd7e7835a0c09a88787b583cf340b05.png

05DF5477-6FCE-4EC5-82A8-410C1B2A8560.thumb.png.212590667e891f3316c037ceb9b00dc6.png

Ima i krasnih Phase 1 kod njih, nešto će se naći, samo je pitanje kada s obzirom na situaciju.

Edited by GTT
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nezahvalna država za kupovanje trenutno, ali... limitirana serija, boja bogovska...

https://www.autoscout24.hr/ponude/renault-clio-2-0-16v-cat-3-porte-limited-n-305-benzin-zelena-6da32585-f373-ad7e-e053-e250040a7d36?cldtidx=14&cldtsrc=listPage

Persona anziana... to su bitne riječi u oglasu :D

Edited by Kasabian
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

iskreno meni je boja nikakva...nit crna nit zelena nit siva...ne kuzi se ovako bas...

jel to ima neki oem audio sustav? a felge pretpostavljam da nisu original? isto su mi jako cudne

Link to comment
Share on other sites

Sve je na njemu original. Meni su ti Exclusive fora, jer me podsjećaju na Baccara izvedbe. Metalik zelena i bijela koža unutra, fensi. No, osobno bi radije “običnog”, srebrenog, bordo ili žutog. Samo da nije crni :bigl: 

Link to comment
Share on other sites

ja bi gordini plavog sa 2 strafte, a iza obavezno cup spoiler i spuhovi

Link to comment
Share on other sites

Dakle 182 Cup u Racing blue boji :D

Ja bih prvenstveno Ph1. Može Ph2, ali treba biti stvarno uredan auto. Ali u ovoj situaciji teško da će se trgovati automobilima, a poslije ove krize je pitanje kako će izgledati tržište i cijene, pa ću se strpiti.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.