Jump to content

Leptir gasa


1616v

Recommended Posts

Pozdrav,dijagnostika mi pokazuje greska leptir gasa,inace na leru mi ujutro najcesce digne obrtaje na 1500 i vrate se u normalu,tako pr puta,u voznji sve normalo. sad pitanje tko zna  sta o tome,da li je otišao leptir,koja je cijena odprilike,ili se mozda nešta može očistiti. motor je benzin 81 kw

Link to comment
Share on other sites

Ajde napiši točnu grešku. Jel može biti da se ne može micati, da ne može doći u zadanu poziciju ili da ožičenje ne valja... A možda i još nešto.

Link to comment
Share on other sites

e jbg izbrisao mi majstor gresku,samo mi je rakao da izbacuje grešku leptir gasa

Link to comment
Share on other sites

ak zbilja ne valja bacit ce gresku ponovo

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Imao sam problem s leptirom gasa na Twingu. Preporučujem kupnju novog jer čišćenjem nisam ništa postigao. Radio mjesec dana kako treba i onda opet po starom. Davne 2011. cijena čišćenja je bila 400kn, a novi dio 1200 kn

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Da ne otvaram novi topic nastavit ću na ovaj pošto se radi o istom modelu. Jedino što sam primjetio od simptoma je veća potrošnja i ponekad malo teže upali (jednom u dva mjeseca), tehnički je proša bez problema sa ovim greškma. Zanima me dali da prvo probam očistiti leptir gasa prije promjene istog? Greške su na slici u prilogu.

IMG_20210822_101647.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.