Jump to content

Twingo trza


joskojolevukusic

Recommended Posts

Pozdrav, twingo 1.2 8v 2005 g. trza u vožnji

Zanimljivo je to da se to dešava samo ujutro tijekom one prve vožnje

Izađe se uzbrdica od nekih 100 tinjak metara ( neznam jel to bitno ) i na kraju nje auto počinje da trza i tako nekih 2-3 km i nakon toga ništa cili dan

Pokuša sam sa aditivom za gorivo i ništa.

 

Poslano sa mog Redmi Note 6 Pro koristeći Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam cliu Mk1 sa slicnim motorom imao istu stvar, kablovi svijecica probijali.

U mraku otvorio habu i vidio cijelo grmljavinsko nevrijeme... Probaj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ista stvar na bivsem Twingu (mk1) sa istim motorom - kablovi svjecica. Stavio bio nove i sve 5...

Edited by rise
Link to comment
Share on other sites




Pozdrav, twingo 1.2 8v 2005 g. trza u vožnji
Zanimljivo je to da se to dešava samo ujutro tijekom one prve vožnje
Izađe se uzbrdica od nekih 100 tinjak metara ( neznam jel to bitno ) i na kraju nje auto počinje da trza i tako nekih 2-3 km i nakon toga ništa cili dan
Pokuša sam sa aditivom za gorivo i ništa.
 
Poslano sa mog Redmi Note 6 Pro koristeći Tapatalk
 
 


Zaboravi napomenit da onaj simbol motora već odavno svijetli na ploči i prije ovih simptoma

Poslano sa mog Redmi Note 6 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, joskojolevukusic said:

Zaboravi napomenit da onaj simbol motora već odavno svijetli na ploči i prije ovih simptoma

 

Definitivno skeniraj sa ODB zasto je upalio lampicu... Najbolji slucaj da je nasao neki missfire i da je do kablova. Najgori slucaj da lambde zezaju pa da je presiromasna smijesa i da si spalio ventile... Dakle dok ne napravis dijagnostiku neces biti na sigurno sto mu je.

Link to comment
Share on other sites

Definitivno skeniraj sa ODB zasto je upalio lampicu... Najbolji slucaj da je nasao neki missfire i da je do kablova. Najgori slucaj da lambde zezaju pa da je presiromasna smijesa i da si spalio ventile... Dakle dok ne napravis dijagnostiku neces biti na sigurno sto mu je.
Samo je čudno da se to dešava samo onu jutarnju prvu vožnju a ostatak dana ništa

Poslano sa mog Redmi Note 6 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ak ti svjetli engine check lampica nemas kaj nagadjati. Ocitati gresku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.