Jump to content

Alu felge


srv

Recommended Posts

Pozdrav svima!

Htio bi stavit na Clia Grandtour, 1.5dci, 55kw, 2017.  alu felge, sad su gore čelične 15".

Po defalutu (barem je tako na wheel-size.com jer ne znam di bi drugdje provjerio) bi za 16" trebalo biti ovako 6.5Jx16 ET44. Jel bi radilo kakvu razliku da je ET48, znam da radi razliku da je u tom slučaju felga više uvučena unutra, ali jel bi strugalo negdje ili ne znam što?

Za 15" bi trebao biti ET40, jel bi u tom dimenziji ET mogao biti za 5 manji ili veći?

Jel netko stavljao felge s manjim ili većim ET pa zna konkretno iz prve ruke?

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu ti pomoći jer nemam konkretnog iskustva. Ali da ja tebe nešto pitam. 

Što si razmišljao za senzore tlaka u gumama? 

Link to comment
Share on other sites

Pa moze ili kupit nove, sto je cca 100€ na ebayu, ili ih preseliti sa drugih kotača...

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Razlika u ET +/- 5 najcesce ne radi probleme...

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu ti pomoći jer nemam konkretnog iskustva. Ali da ja tebe nešto pitam. 
Što si razmišljao za senzore tlaka u gumama? 
Pa razmišljao sam da ih ne stavim...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Posto je naslov teme alu felge ugurao sam svoje pitanje ovdje.
Imam na Scenicu felge kao na linku sto cu staviti dolje. Ove što se prodaju izgledaju kao nove prema mojima i mislim se dali da ih kupim. Gume mi ne trebaju, a mudrac kaze da su skuplje 100kn ako ću bez guma. Znači mora platit demontažu i bacit gume jer ne moze dobit ni kunu za njih.
No dobro, ono sto hoću pitati jeli moguce da felge stare 15 godina ovako dobro izgledaju?
Photoshop, ofarbane sprayem, ili zaista dobre?

https://m.facebook.com/groups/580575335291731/permalink/4417843994898160/


Poslano sa mog koristećiTapatalk

Link to comment
Share on other sites

dok sam otvarao link ,tocno sam si mislio da ce mi otvoriti taj link na te felge

Meni su te lijepe , sofor fura bas takve kao zimski set na cliu IV

 

Najbolje se vidi uzivo ovak je tesko rec. Ja sam cak mislio uzet al kaj ce mi jos jedan set, sa losim gumama vjerovatno.

Link to comment
Share on other sites

Tako si i ja mislim. Ma gume bi bacio ili prodao, bitno da su felge ravne i neizgrebane.
Ili mozda nabaviti tri celicne pa da ih imam 4,a svoje restaurirati

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.