Jump to content

Clio I 1.4.8v senzor sa donje strane usisne grane


zico Clio 1.4 8v

Recommended Posts

Pozdrav, neki dan sam otkrio na Clio 1.4, 55 kw, 1998. godina, da ima neka žica, jedna, koja je bila skinuta sa nekog senzora koji se nalazi na donjoj strani usisne grane ...

Žica je vjerojatno slučajno skinuta kad se nešto šerafilo po cijevi za vodu sa koje je pala šelna ... zanima me kakav je to senzor ...

Link to comment
Share on other sites

Na usisnoj grani nema nikaj sa jednom zicom, vjerovatno mislis na onaj senzor na bloku ispod usisne grane kojeg moj motor ( i ja imam 1.4 8v ) nema ali sam viđao to na drugima, neznam cemu sluzi izgleda mi kao senzor razine ulja u karteru ili tako nesto 🤔

 

Pardon, sad skuzio da pricas o cliu jedinici ja imam 2-ku mozda je to to ako nije ispricavam se krivo sam napiso

Edited by josipp
Link to comment
Share on other sites

Zahvaljujem, mislim da je neki senzor usisa, ali ga nigdje u nekim katalozima ne vidim ...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.