Jump to content

Alu felge 17" Optemic Diamond Cut


martin-d

Recommended Posts

Lijep pozdrav svima!

Kupujem drugi set felgi. Zanima me ima li netko poznanstva ili ideju gdje bih mogao spomenuti rabljeni model potražiti?

 

Screenshot_20200108-113745.jpg

Link to comment
Share on other sites

Evo! Ja malo pronjuškao po njemačkoj. 

Nema ni polovnih ni novih. 

Edited by zmajo
Link to comment
Share on other sites

pratim :)

trazim te felge vise od pola godine...

Edited by dami3010
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam dobio ponudu 4000kn s dobrim gumama. 

Link to comment
Share on other sites

Ak bus kupio u salonu onda nebus ispod 1500 komad a s obzirom da ih nigdje nema bus ih ravne i ko nove kupil ne.

Spasava situacija ako gledas u sloveniji i na ebay mali oglasi

Link to comment
Share on other sites

On 07. 05. 2020. at 23:49, grgaph2 said:

Ja sam dobio ponudu 4000kn s dobrim gumama. 

Jesi ih uzeo na kraju? :)

On 07. 05. 2020. at 23:50, BorisL said:

Ak bus kupio u salonu onda nebus ispod 1500 komad a s obzirom da ih nigdje nema bus ih ravne i ko nove kupil ne.

Spasava situacija ako gledas u sloveniji i na ebay mali oglasi

U sloveniji nema, pratim vec dosta dugo. Na ebayu su jako skupe i znaju biti u jako losem stanju, vecinom su iz engleske.

Link to comment
Share on other sites

@dami3010 nisam, odlučio se ipak za oem felge od Megane 2 jer se ove ne bi bas uklopile. 

Link to comment
Share on other sites

Ak bus kupio u salonu onda nebus ispod 1500 komad a s obzirom da ih nigdje nema bus ih ravne i ko nove kupil ne.
Spasava situacija ako gledas u sloveniji i na ebay mali oglasi
Ja bi se iznenadio da je komad felge "samo" 1500 kn. Prije bi rekao oko 2500. XD

Al lupam, sudeći po ostalima, možda sam u krivu.
Link to comment
Share on other sites

Ja bi se iznenadio da je komad felge "samo" 1500 kn. Prije bi rekao oko 2500. XD

Al lupam, sudeći po ostalima, možda sam u krivu.
Ma reko si dobro, niceg nema ispod 2500.. al htio sam te utjesit[emoji4]
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nemaš mene kaj tješit, nit mi iz đepa ni u pađe. XD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko se ovdje raspisalo! 😁 Totalno sam zaboravio na topic.

Početkom godine se na njuškalu vrtio oglas sa spomenutim felgama + ljetne gume; tražena cijena bila je 4.500kn. Taman sam pred ljetnu sezonu kupio nove "šlape" pa sam se pokušao dogovoriti za kupnju bez guma; na žalost to nije uspjelo i oglas je uspješno prodan  par tjedana kasnije. Kako sam prvi automobil kupio prije svega godinu dana (upravo sa tim felgama, vidljivo sa profilne), nisam bio iskusan i upućen u koštanje kao ni "rijetkost" ovih felgi. U Renault-ovom katalogu cijena novih 17" Optemic Diamond Cut felgi je €1.000 za set od četiri. Ono što JE je da ove felge baš lijepo pristaju Clijaćima i podižu mu imidž znatno, iz istog razloga bih htio kupiti još jedan set istih takvih felgi jer ove što su došle sa autom su uredno sve četiri dobrano kozmetički unakažene.

Ako nekoga interesira NOT OEM felga ovog dizajna, ista je u ponudi na alufelge.hr ali u antracit izvedbi i pristupačnijoj cijeni od one u salonu.

Srdačan pozdrav.

@dami3010 @BorisL @zmajo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 14. 05. 2020. at 20:48, martin-d said:

Ako nekoga interesira NOT OEM felga ovog dizajna, ista je u ponudi na alufelge.hr ali u antracit izvedbi i pristupačnijoj cijeni od one u salonu.

Ovdje su iste takve, ali povoljnije https://kreagume.com/felge-det.php?id=3473

Crne imaju 16" - https://kreagume.com/felge-det.php?id=5142

Edited by MB104
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.