Jump to content

Bojanje interijera?


Gerira

Recommended Posts

Obojati? Možda prije napraviti neki detailing unutrašnjosti isprobati par proizvoda za čišćenje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, yutasknight said:

Obojati? Možda prije napraviti neki detailing unutrašnjosti isprobati par proizvoda za čišćenje.

Nazalost to je rezultat ciscenja, zaflekao sam sa bojom za drvo (micao auto dok sam farbao, ostalo na ruci), i kako sam cistio dolje tako sam skinuo i jednu i drugu boju 😂😢, barem mi tako djeluje... Koliko vidim to je guma sa nekakvom tkaninom naljepljeno

Link to comment
Share on other sites

Nista tu nemozes osim sa slicnom bojom tanko ospricat. Skinuo si tkaninu s te gume. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Zrmi RS said:

Nista tu nemozes osim sa slicnom bojom tanko ospricat. Skinuo si tkaninu s te gume. 

Da tak se i meni cini, nisam znao da je tak osjetljivo :/. Imas kakvu preporuku di uzet boju, kakvu trebam?

Link to comment
Share on other sites

I da, koliko zajebano bi bilo promjenit tu gumu? Ionako cu neke dijelove uzimat sa karambola pa bi mogao i tu gumu, samo me strah da nije neka velika zajebancija promijenit?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Update: rijeseno, nabavio drugu gumu za 260kn i zamijenjena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I da, koliko zajebano bi bilo promjenit tu gumu? Ionako cu neke dijelove uzimat sa karambola pa bi mogao i tu gumu, samo me strah da nije neka velika zajebancija promijenit?
Ma kaj bi bilo zajebano, ak nisi vičan tome, kupis drugu i prati kad trgas staru di je zajeb...nemozes se zajebat
Link to comment
Share on other sites

On 07. 05. 2020. at 11:12, twingokile said:

Kaj si kupio novu ili polovnu?

Polovnu

 

On 07. 05. 2020. at 23:57, BorisL said:

Ma kaj bi bilo zajebano, ak nisi vičan tome, kupis drugu i prati kad trgas staru di je zajeb...nemozes se zajebat

Dao sam u ovlastenom neka promijene, isao sam ionak da mi nekaj pogledaju pa reko kaj da se zajebavam bezveze.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.