Jump to content

Rlink 2 update megane 4


ShinyMarko

Recommended Posts

  

37 minutes ago, tomidix said:

Jel je na kraju "zanzibar blue"?

Nop. Zanzibar blue je još nepoznata boja za Arkanu. Ova je "Steel Blue" - "Čelična plava"

 

Sudeći po rebrandiranoj Arkani za korejsko tržište imena "Samsung XM3", postoji mogućnost da će ovo biti Zanzibar Blue (Nekadašnja Blue Iron - Plava Željezna)

Zapravo, čisto sumnjam. Zanzibar Blue je inače ova boja: image.png.8152d51102adc807f91c131cc1164c60.png

Ovo je Iron Blue Samsung XM3

W9Qs4Tv.png

Edited by MB104
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo da se pohvalim, konačno i ja prešao na V7 😊
Odradio u ZAK-u.
Aktivirao sam si Andorid auto.
Sad mi konačno prebacivanje stanica na DAB-u preko kotačića kod volana normalno radi.
Ne znam da li ima potrebe prelaziti na V9?
Ova sedmica radi sasvim ok.

Link to comment
Share on other sites

Istekao edit: jesi im ostavljao auto ili je bilo gotovo isti dan?

Link to comment
Share on other sites

Nije mi auto pod garancijom.
Došao sa autom u ZAK, popio kavicu dok sam čekao i za dva sata sve je bilo gotovo.
Sve pohvale za ZAK!
Koliko vidim jedino oni znaju i hoće to napraviti.

Ja sam njih kontaktirao još ljetos, ali su mi oni rekli da se to može napraviti i ako auto nije pod garancijom, ali moram prihvatiti odgovornost ako dođe do uništenja uređaja.
Rekli su da Renault Hrvatska mora dati svoju potvrdu da ja ne moram pokriti troškove u slučaju uništenja uređaja izvan garancije.
Da potpuno shvaćaju moj stav ali da oni tu ne mogu ništa i moraju zaštiti sebe od nepredviđenih troškova.
Slao sam ja još prije toga mailove u Renault Hrvatska na tu temu ali su se pravili blesavi.
Tako da sam tu bio stao.
Da bi mi prije tjedan dana čudom došao odgovor od Renault Hrvatska na moj zadnji mail njima na tu temu od prije godinu dana???
U mailu me pitaju:

"Postoje li prisutne poteškoće u radu R-Link 2 uređaja ugrađenog u Vaše vozilo?
Ažuriranje uređaja R-Link 2, sa verzije 2.2.19.300. na verziju 7.0.24.16x ne omogućava nikakve dodatne funkcije ili aplikacije na uređaju, već je zamišljena isključivo za uklanjanje poteškoća ili nepravilnosti u radu samog uređaja."

Ja opet ponovim priču da imam problema sa DAB radiom i prebacivanjem stanica i opet napišem poduži mail gdje im opišem na koje sve načine servisi izbjegavaju napraviti ovaj posao.
Također im napomenem da je neprihvatljivo da stranka prihvaća odgovornost za ustaljenu Renault proceduru koju servis obavlja.
Svi osim ZAK-a su mi doslovno rekli da se moj uređaj tehnički ne može prebaciti na novu verziju.
Da bi sutradan došao odgovor:

"ukoliko se u prostorijama ovlaštenog Renault predstavnika potvrdi prisutnost nepravilnosti u radu uređaja, te se ustanovi kako ažuriranje na novu verziju može ukloniti iste, stručno servisno osoblje izvršiti će spomenuto ažuriranje.
Također, osoblje svih ovlaštenih Renault predstavnika školovano je i u mogućnosti je izvršiti spomenuto ažuriranje.
Ukoliko tijekom ažuriranja dođe do "smrzavanja" uređaja, Vi ste dužni platiti samo cijenu zahvata ažuriranja, a trošak novog uređaja snositi će proizvođač Renault."


Taj mail sam proslijedio Kostelcu iz ZAK sa kojim sam komunicirao i čovjek je rekao da sad imaju pokriće i da slobodno dođem da to odradimo.

Edited by Nino
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pisao i u svom topicu ali postam i ovdje.. jučer napravio reprogram Rlinka u Karlovcu, AK "ZAK" za koje imam samo riječi pohvale. 
Sadašnja verzija Rlinka je 7.0.24..161, BT radi kako treba, telefonski razgovor jasan i glasan ali što me posebno ugodno iznenadilo da nekažem oduševilo je zvuk iz BOSE ozvučenja..zvuk je čišći, jasniji, bas s više kicka..ma odlično!
Auto je još pod garancijom pa me koštalo samo vremena.

0757281a9ccaba03d802d82062e675b5.jpg49f66cad3aa3fc2aa26d72bc7ba1abcc.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

O bokte jel tko čuo za te viruse koji ti sprže rlink kad update radiš. Evo sad kolegi na kađaru spržilo. Kažu u ovlaštenom da ni to sam na renolu... Šta to neki novi hit? 😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

A šta je smješno? jel to kao virus je kriv il renault? pa kao virus je? nekužim

 

Sad se čuli, Kaže pojavila mu se kuverta i kliko na nju i kao ima novi updajte, i preko moba valjda "updejto" i flis ode radio....

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima😄

Da li ima koja dobra duša da mi aktivira na verziji v7 android auto? 🙏🙏🙏

Il da mi stavi v9 i upali AA?🙏🙏🙏

 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, ShinyMarko said:

Pozdrav svima😄

Da li ima koja dobra duša da mi aktivira na verziji v7 android auto? 🙏🙏🙏

Il da mi stavi v9 i upali AA?🙏🙏🙏

 

(Riješio ipak sam preko debug/developer moda😄)

Edited by ShinyMarko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

Pozdrav svima 😄 

Danas su mi dečki iz AC Redan odradili reprogram rlink2 sustava s v3 na v7. Odradili za sat vremena. Sustav je puno brzi nakon nadogradnje, i nemam više problema sa konekcijom bluetootha. Ima li potrebe za nadogradnjom na v9?  Hvala 😀

Link to comment
Share on other sites

On 12. 03. 2021. at 13:13, nenox said:

 

Pozdrav svima 😄 

Danas su mi dečki iz AC Redan odradili reprogram rlink2 sustava s v3 na v7. Odradili za sat vremena. Sustav je puno brzi nakon nadogradnje, i nemam više problema sa konekcijom bluetootha. Ima li potrebe za nadogradnjom na v9?  Hvala 😀

V9 jos ugladenije radi

Link to comment
Share on other sites

On 15. 03. 2021. at 14:34, shogo said:

Mislim da ti neće oni dizat na v9...sam možeš probat

Jel netko dizao s v7 na v9? Koja je procedura? I ako ima neki video kako se to radi. 😄

Link to comment
Share on other sites

Jel netko dizao s v7 na v9? Koja je procedura? I ako ima neki video kako se to radi. [emoji1]
Nađeš fajl za v9, ima link negdje po nekim forumima na Mega.. i u nacelu upalis auto (jako bitno), stavis stick i sacekas.. tamo gdje nades link za download, imas i proceduru za install..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kolega McRazor
Mora samo da se dođe jedan dan i parkira na - 1 etaži poznatog šoping centra.. kolega britva to odradi bez frke [emoji1787]

Poslano sa mog 9026X koristeći Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pitanje na megane 4 jel ovakvi sa slike imaju Dab prijamnik ili samo oni sa većim ekranom.?38f224d68c79ab20126784bb6c7065b8.jpg

Poslano sa mog SM-N980F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Dab je digitalni radio ne, to nikak ne radi bar meni, možda ima veze di živiš u hr... al meni stalno prekida, btw kako to kod vas šljaka?

Link to comment
Share on other sites

Kod nas super zato i pitam,nešto gledam megane 4 al nisam siguran jel svi imaju ugrađen taj prijamnik zato I pitam

Poslano sa mog SM-N980F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Svi bi trebali imat ugraden DAB. U Splitu mi je radilo super, bez prekidanja, ali kad bi dolazio u Vinkovce pucalo je stalno, sad u zadnje vrijeme se i u Vinkovcima popravila situacija, ali jos ima pucanja ali daleko manje

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, imam Renault Meganea IV iz 2016 godine, u njemu imam ugrađen R-link 2, na njemu je prva verzija softvera, broj verzije je 2.2.15.703. Hocu li imati nekih problema sa autom nakon ažuriranja, naručen sam sutra u Splitu?

Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.