Jump to content

Rlink 2 update megane 4


ShinyMarko

Recommended Posts

Vidim da svi upgradeate sustav s velikim ekranom 8,7in. Može li se upgradeati i sustav s manjim ekranom od 7in s v8 na v9?

Taj upgrade se odnosi i na navigaciju ili nju treba posebno ažurirtati?

Link to comment
Share on other sites

On 25. 02. 2023. at 23:18, renault4 said:

Vidim da svi upgradeate sustav s velikim ekranom 8,7in. Može li se upgradeati i sustav s manjim ekranom od 7in s v8 na v9?

Taj upgrade se odnosi i na navigaciju ili nju treba posebno ažurirtati?

Može se bez problema, i ide sve u kompletu.

Javiš se u ovlašteni https://www.krzak.hr/

Tražiš Ivan Kržak - 0981332669

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, webmaster750 said:

Može se bez problema, i ide sve u kompletu.

Javiš se u ovlašteni https://www.krzak.hr/

Tražiš Ivan Kržak - 0981332669

 

Supet. Tnx!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novi topic.

Instalirao sam AAAD na mob i zelim instalirati Fermata auto. Pokrenem instalaciju i zablokira na loading.
Pokusao sam uci u development mode na android car ali nije pomoglo. Pokusao instalirati AAAD 1,4,4 sa druge stranice, ni to nije ponoglo.
Mob je Samsung A53 5G.
Netko ima o sti problem.
Naime preko Fermata dobijete youtube u voznji i jos dosta toga.

Link to comment
Share on other sites

Jel netko skidao aplikacije s rlink stora? Zanima me koja je ekstenzija nakon imena aplikacije. Jel .apk ili .rka i ako ima koja dobra duša da podijeli skinutu aplikaciju

Link to comment
Share on other sites

.wlpk datoteke. Mogu se skinuti na rlinkstore.com. Neke su besplatne a neke se placaju. Na isti nacin se ažuriraju karte.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Uradjen update na verziju 8.0.32.501

I takodjer ubacen patch i update novih karti 2022.12 

Zadnja slika je prikaz kamera na ulicama Sarajeva.

20230405_144035.jpg

20230405_145602.jpg

20230405_150305.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 05. 04. 2023. at 16:34, Vexonn said:

Uradjen update na verziju 8.0.32.501

I takodjer ubacen patch i update novih karti 2022.12 

Zadnja slika je prikaz kamera na ulicama Sarajeva.

20230405_144035.jpg

20230405_145602.jpg

20230405_150305.jpg

Pozdrav,

Kako si uspio dobiti radare u BiH? Jesu li ti Tomtom mape?

Ja sam uradio update na 12.2022, uključio u postavkama prikaz svih mogućih radara. Prikazani su u RH, u BiH ništa.

 

Link to comment
Share on other sites

On 19. 04. 2023. at 16:48, Novy said:

Pozdrav,

Kako si uspio dobiti radare u BiH? Jesu li ti Tomtom mape?

Ja sam uradio update na 12.2022, uključio u postavkama prikaz svih mogućih radara. Prikazani su u RH, u BiH ništa.

 

Kako ja vidim ovo su Here Go mape.

pozz

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Je li moguće da mi R-link nema digitalni radio? Ne mogu ga naći u izborniku. Kupio sam Renault Megane IV iz 2019. godine, a verzija softwarea R-linka je 8 cijelih nešto.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Igy_ZG said:

Je li moguće da mi R-link nema digitalni radio? Ne mogu ga naći u izborniku. Kupio sam Renault Megane IV iz 2019. godine, a verzija softwarea R-linka je 8 cijelih nešto.

Pa ima kad šaltaš al DR je meni od kad sam ga kupio - kita... jel slabo hvata ili stalno prekida...

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Igy_ZG said:

Kako misliš "ima kad šaltaš"? 

Pa ono dugme gore na rucici komande gdje prebacujes, modove.

Link to comment
Share on other sites

On 28. 04. 2023. at 19:20, Igy_ZG said:

Kako misliš "ima kad šaltaš"? 

Ili preko rucice za multimedijudesno  kod volana ili ides u postavke radija, obicno je u FM modu, onda gore ides i prebacis u DR mod. Ako imas i bluetooth spojen digitalac ti se nalazi izmedu Fm-a i BT.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
On 28. 04. 2023. at 13:57, Igy_ZG said:

Je li moguće da mi R-link nema digitalni radio? Ne mogu ga naći u izborniku. Kupio sam Renault Megane IV iz 2019. godine, a verzija softwarea R-linka je 8 cijelih nešto.

Ovo sam primjetio da ni ja nemam digitalni radio a verzija r-linka na 8.0.32.501. (Megane 4 Grandcoupe, 2019 godina, Intense).

Isto tako mape su flat, odnosno nema prikaza reljefa niti 3d prikaza zgrada. Verzija mape je 9.12.155.748456

Žena ima Kadjar 2018 godište i ona ima i 3d prikaz reljefa na mapi i digitalni radio!? Pa me malo čudi kako to da kod mene nema. Jel možda trebam napraviti upgrade mapa na 9?

Link to comment
Share on other sites

Ni moj Grandtour iz 2019. nema digitalni radio. Android auto riješava taj problem.

Ali muči me da sustav radi značajno sporije nakon upgradea r-linka na ver. 9.

Ima još netko takvo iskustvo?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

da dignem temu iz mrtvih... moj Megane je po VIN-u proizveden 21.12.2015., 8,7" ekran,

software release je 7.0.24.166

boot release 5615

navigation information 9.12.138.703531

očito je updatean na v.7... kolko san shvatia iz ovih 7 stranica, android auto se može otključat i na verziji 7?

je li netko slučajno ima problem koji se spominje više puta u temi "Megane 4 iskustva i mišljenja" sa paljenjem auta u neutral modu, i jel to slučajno kome prestalo sa updateom?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pozdrav,

Ima je li netko radio update R-linka u Zagrebu? Imam Megana IV iz 2016 sa verzijom r-linka 2.2.15.703. koja se navodno mora nadograditi u ovlastenom servisu. Imam problema sa bluetoothom (neupotrebljiv je).

Link to comment
Share on other sites

Radio sam ja prije par mjeseci u Štarkelju, cijena cca 110€. Meni se nijedan Samsung nije htio spojiti na bluetooth, bilo koji drugi Android i Iphone su radili bez problema. Odradili update, sve radi kak spada.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.