Jump to content

Rlink 2 update megane 4


ShinyMarko

Recommended Posts

Pozdrav, imam Renault Meganea IV iz 2016 godine, u njemu imam ugrađen R-link 2, na njemu je prva verzija softvera, broj verzije je 2.2.15.703. Hocu li imati nekih problema sa autom nakon ažuriranja, naručen sam sutra u Splitu?

Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk


Ako zalijepiš zvaku prozvakanu točno 47s u gornji desni ugao ekrana na mobitelu, bit će sve ok.. Ako bude bilo problema, nisi žvakao točno 47s..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

[emoji23][emoji23]

Poslano sa mog 9026X koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 21. 03. 2021. at 18:50, Izzy said:

Pitanje na megane 4 jel ovakvi sa slike imaju Dab prijamnik ili samo oni sa većim ekranom.?38f224d68c79ab20126784bb6c7065b8.jpg

Poslano sa mog SM-N980F koristeći Tapatalk
 

Nemaju svi ugrađen DAB prijamnik i ne ovisi o ekranu tj. veličini..
Ovako ide tablica:
image.png.ce8fc448e0dfed8b8a7c9a0cc56e0432.png

Kompletan popis opreme možeš saznati ovdje ako imaš broj šasije:
https://carinfo.kiev.ua/cars/vin/renault

Pod 'Radio types' je podatak koji te zanima..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Bok, jel netko uspio dodati mogućnost multisensa u Meganu 4? 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Jel vam se čini da već dugo nije došao update navigacije? Koliko sam primjetio dolazila je cca svakih 6 mjeseci, sad već duže ništa. Čisto me zanima je li i drugima slično ili se meni ne pokazuje update.

Edited by Yelman
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 05. 11. 2021. at 22:53, Yelman said:

Jel vam se čini da već dugo nije došao update navigacije? Koliko sam primjetio dolazila je cca svakih 6 mjeseci, sad već duže ništa. Čisto me zanima je li i drugima slično ili se meni ne pokazuje update.

S obzirom da je došao Megane 4 facelift sa drugim sistemom navigacije... Vjerojatno će to biti i finalna mapa.

Zašto ne prijeđu na Google Navigaciju nikad mi neće biti jasno. (Evo Arkana ima Google Maps)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zašto ne koristite Android Auto i tamo lijepo imate i google maps i sve što vam je zapravo potrebno? Meni je ovaj TomTom, koliko god bio updatean, teško smeće. Pola puteva kod mene nema ucrtano, dok mi google maps pokazuje svaki prtenjak + kamere su mi na google maps puno bolje i temeljitije ucrtane. 

Link to comment
Share on other sites

On 15. 11. 2021. at 21:24, Marko_Os said:

Zašto ne koristite Android Auto i tamo lijepo imate i google maps i sve što vam je zapravo potrebno? Meni je ovaj TomTom, koliko god bio updatean, teško smeće. Pola puteva kod mene nema ucrtano, dok mi google maps pokazuje svaki prtenjak + kamere su mi na google maps puno bolje i temeljitije ucrtane. 

Treba li za Android auto mobitel bit spojen preko USB-a s autom ili je dovoljna bluetooth veza?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne mora nužno biti kabel.. postoji modul za wireless spajanje.. 
Radi, provjereno, samo se dugo čeka radi nestašice čipova: AAWireless | Indiegogo

image.thumb.png.026b11331433486d6079cad980702d65.png

Edited by tomidix
photo added
Link to comment
Share on other sites

Pa, radi isto ko na kabel.. samo je preko wifi, a bt se koristi za uparivanje.. Dobra je stvar što na usb-u krepa struja nakon par minuta od zaključavanja pa ne treba brinuti da cucla struju.. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
2 hours ago, Laky said:

Kolege izasao je update karte za navigaciju (2020.12)

Update za mape stare godinu i mjesec dana... Nadam se da si mislio 2021.12

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MB104 said:

Update za mape stare godinu i mjesec dana... Nadam se da si mislio 2021.12

Da bar haha

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Laky said:

Kolege izasao je update karte za navigaciju (2020.12)

Meni još uvijek ne nudi novu verziju 😕

Link to comment
Share on other sites

Ja imam neke prastare karte, većinom mi pokazuje da se po makadamu vozim pogotovi na novijim obilaznicama :), jel se to može u ovlaštenom tražit da mi karte nove dignu gore ili  oni samo imaju mogućnost stavljanja softwarea novog?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, macan said:

Ja imam neke prastare karte, većinom mi pokazuje da se po makadamu vozim pogotovi na novijim obilaznicama :), jel se to može u ovlaštenom tražit da mi karte nove dignu gore ili  oni samo imaju mogućnost stavljanja softwarea novog?

Ideš u postavke i tamo negdje se nađe da provjeri ima li novih karata... Neće sam.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MB104 said:

Ideš u postavke i tamo negdje se nađe da provjeri ima li novih karata... Neće sam.

Pa nemos bez pretplate updejtat ne? 😀

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, macan said:

Pa nemos bez pretplate updejtat ne? 😀

Sirotinjo i bogu si teška 😁

Šalim se malo, ta pretplata je najveća prevara ikad. Apsolutno ništa ti ne nudi...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav, ima li neko linkove za preuzimanje updejta za RLINK2. Trenutno sam na verziji v7 (mali ekran-bez navigacije), želio bih ga nadograditi na v9, jer čitam da v9 radi znatno bolje od v7. Pa ako neko ima linkove za preuzimanje i upute kako se to radi, bio bih vam jako zahvalan. 

Link to comment
Share on other sites

Je li još nekome s preuzimanjem nove mape (od prije par dana) došlo do usporavanja učitavanja mape nakon paljenja auta i općenito usporavanjem multimedijskog uređaja?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.