Jump to content

Mp3 player/changer


dre_magnus

Recommended Posts

Ne znam gdje bih to stavio, stavljam tu, pa ako nije po pravilima neka admini prebace temu gdje odgovara.

 

Da ne duljim, da li je netko koristio ili koristi na original radiju neku kinesku skalameriju koja se prikopča na radio a prihvaća SD karticu a ponaša se kao CD changer?

Ako je, molim da mi kaže koju i koliko je zadovoljan s time. Ja nemam changer, a ne da mi se pržiti cd-ove, a bogami ni mijenjati radio pa mise čini ovaj surogat mp3 player/changer kao ok workaround...

Hvala svima na odgovorima!

Link to comment
Share on other sites

Dobro sljakaju, trazit po modelu radija u autu... Ima ih more

Edited by zac7654321
Link to comment
Share on other sites

na zalost ne, sve je to isti drek... nac po modelu radija na ebayu/alliju i gledat komentare ekipe joja je vec kupila...

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

gledao sam na aliexpressu, piše laguna 2001-2007 i ne da mi vrag mira, pošaljem fotku radija i kaže mi kinez sorry my frend, ne radi na tvojem... 🤔🙄

Nije niš poseban kobasa ko i druge Auditorium Tronic Tuner List...

Pa mi nije niš jasno...

 

https://www.aliexpress.com/item/32946970136.html

Link to comment
Share on other sites

Koliko se sjećam razlika je Tuner list i Update list radio

Tuner list ne podržava CD changer, a Update list podržava. 

I tu je caka.

Na Update list možeš spojiti neki USB kojeg radio prepoznaje kao CD changer. Na Tuner list ne možeš 

Ali ima još peripetije. 

Ako ideš zamijeniti Tuner list u autu sa Update list onda će ti radio raditi ali neće mali ekran koji pokazuje stanice niti komande na volanu. 

Drugačije su provučene žice na konektorima. 

 

Bio u tom svijetu i probao. Sve gore sam sam iskusio na Laguni 2

Na kraju odustao. 

 

Postoji naravno i šansa da sam nešto pomiješao ili zabrljao. 

Link to comment
Share on other sites

Ili je obrnuto bilo 

Update list ne podržava, a Tuner list podržava. 

Govorim iz glave po sjećanju. Ali znam da je takav neki zez bio oko MP3a

Link to comment
Share on other sites

Blaženi kazetaš u kog ubaciš kazetu s aux kabelom :D

Link to comment
Share on other sites

Evo vaki je moj kavasaki

Ispravite me ako griješim, ali neka moja zdravoseljačka logika je. ako nema konektora nema ni changera. da li bi bilo ok da se izvadi radio i vidi da li ima konektor?

Laguna_Cabasse.jpg

Link to comment
Share on other sites

Evo bo sam u autu i moguće da bi pasalo, ima prazan konektor.

Laguna_Cabasse_konektori.jpg

Link to comment
Share on other sites

ONda bi možda i moglo.

Kad ga spojiš onda ga u postavkama radija moraš i "upaliti"

Ima negdje u izborniku AUX - ON/OFF

Link to comment
Share on other sites

je bi rekao da je to to... nebus moral nis ukljucivat u postavkama jer ce kazic mislit da je cd changer spojen, da se spajas na aux onda da...

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@dre_magnus

Taj Yatour koji si linkao je navodno dobar. Navodno jer ne znam nikoga da je iskeširao toliko love za to.

Samo bježi od onih jeftinih noname kineza. Imam na cliu 2 (tuner list, običan, ne cabasse) takvog kineza, cca 15$. Loše radi - prekida kod prebacivanja pjesama, tu i tamo zablokira pa počne vrtiti ukrug 3 pjesme, ponekad pukne iz zvučnika kod prebacivanja prjesama,... Cirkus. Reklamirao i na kraju dobio i neki refund.

Ako se ne varam, @frenchkey je kupio istog takvog i njemu je zujalo na benzincu pa je neke filtere morao kemijati naknadno.

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom..

www.microlink.rs

Sad gledam i ne vidim link za plaćanje, ali ja onda platio Paypalom i stiglo na adresu.

 

Imam u autu još od 2015.

- radi i sa Tuner i sa Update List - ja isprobao na oba Scenica - prvi bio ph1 2004, sada je ph2 2006.

- radi na principu CD changera - Renault ima 6 foldera po 99 pjesama moguće

- komande na volanu rade, a na ekranu gore pokazuje standard: broj CD-a i redni broj pjesme, kao na changeru

- PAMTI gdje je stao unutar pjesme

 

MANE:

ne možeš ubacit bilo koji stick nego moraš imati foldere CD01, CD02, CD03, CD04, CD05, CD06, i onda unutra stavljaš do 99 pjesama

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.