Jump to content

plastični mjerač ulja


marek45

Recommended Posts

Odlomio se plastični mjerač ulja. Onaj dio gdje je min-max na 1.6 benzincu. Vidim da je to čest slučaj na dci motorima i da se ništa strašno ne može dogoditi pa vjerujem da je tako i kod benzinaca? Kako da to izvadim i da li da se zamaram s vađanjem kod izmjene ulja?

Link to comment
Share on other sites

Pa najlakse je na iducoj zamjeni ulja skinuti karter. Meni je lokalni majstor na Laguni 2 skidao karter i ponovno ga brtvio, jer je slinilo na njemu. Posto sam cijenu zaboravio, sigurno je bilo nesto sitno.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, vip3141 said:

Pa najlakse je na iducoj zamjeni ulja skinuti karter. Meni je lokalni majstor na Laguni 2 skidao karter i ponovno ga brtvio, jer je slinilo na njemu. Posto sam cijenu zaboravio, sigurno je bilo nesto sitno.

Ma ima jedan jedini saraf na cijevi u kojoj je šipka,, ja sam odustao od zamjene kad mi je treca pukla

osim ako vam ne radi elktronski senzor nivoa..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.