Jump to content

Crtanje po Laguna Grandtour 2.0 dCi


Fernand

Recommended Posts

Prije cca mjesec i pol primjetio sam na 5 vratima švrljotinu koju je po mojoj procjeni napravila dječja ruka pretpostavljam kamenom, pitanje:

- dali se to može izvuči

- mogu li to sam napraviti, ako da, sa čime a da je efikasno i neprimjetno

 

Izgrebana Laguna.jpeg

Izgrebana Laguna_.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Ako je dovoljno površno, poliranjem. Inače, ako nije do boje došlo, brušenje i prelakirati završni (prozirni) sloj laka

Link to comment
Share on other sites

ak osjetis crte pod noktom poliranje nebu dost... bolje bu nego sad al bu se i dalje vidlo...

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Neki spominju banalno-vulgaris da se proba sa zubnom pastom i mekanom krpicom.

Bojim se da na taj nacin ne napravim jos vise stete nego koristi, da na kraju ne izmatiram (nebude sjaja) taj dio petih vrata pa bude jos ruznije nego sad.

Jel neko probao eventualno manje ogrebotine rjesiti sa zubnom pastom ili..., jel na kraju bilo efikasno ili...

Edited by Fernand
Link to comment
Share on other sites

Imam sličnu stvar na gepeku, ali još je vidljivije jer je auto crn. Teško da ćeš to izvuć samo sa poliranjem.
Zubnom pastom se ne bih igrao, ali uzmi malo grublju polir pastu pa probaj.

Link to comment
Share on other sites

Nikakva zubna pasta, vozi auto nekom od "detailera" da ti pogleda dal to može izvući bez lakiranja.

Link to comment
Share on other sites

DA je 1.9 jos bih ti mogao pomoci...

 

 

 

 

 

 

edit

sad vidim da je 96kw, e to je pravi motor.Da se to rijesiti

 

 

:D

kao sto su decki rekli, ako je dublje , sto u praksi znaci ako pod noktom osjetis konkretno onak kad prolazis noktom po to mpodrucju, onda treba prvo proci vodobrusnim pa onda poliranje. Ako nije tak duboko , dovoljno poliranje. Nemam sad slika ali evo bas sam bio prisutan prije 2 vikenda, megane 3 grandtour isto na gepeku , slicne crte, ali pliće ja bih rekao

sa nekom solidnom ali starijom polir masinom i sa 2 polir paste , grubljom i meksom.Otislo sve da ne vidis dok bas ono ne dignes gepek i zagledas se pod odredenim kutem, onda vidis obrise crta.

Edited by hrvojexyz
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.