Jump to content

Spuštanje svih prozora jednim "klikom"


Nepoznat Netko

Recommended Posts

Prije sam imao Opel i kada bi na ključu pritisnuo tipku za otključavanje i potom ponovno pritisnuo i držao tako pritisnutu istu tipku svi bi se prozori spustili. Postoji li takva "fora" za Kadjar i hands free karticu?

Link to comment
Share on other sites

Na Renaultu možeš samo dići prozore 2x klikom i dužim držanjem na zaključavanje

Link to comment
Share on other sites

I to ako su su svi prozori sa impulsnim podizanjem/ spuštanjem, u suprotnom samo vozačev

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 03. 06. 2020. at 19:46, mata73 said:

Na Renaultu možeš samo dići prozore 2x klikom i dužim držanjem na zaključavanje

Hardware je sposoban za podizanje i spuštanje svih prozora, problem je što nije ostavljena mogućnost da se prozori spuste bez aktivnog kontakta. To se može riješiti preko releja. 

Zanimljivo je da se može podesiti automatsko zatvaranje prozora kod zatvaranja vrata. S upaljenim i ugašenim motorom. Ne podržavaju svi tipovi UCH. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
On 03. 06. 2020. at 18:59, Nepoznat Netko said:

Prije sam imao Opel i kada bi na ključu pritisnuo tipku za otključavanje i potom ponovno pritisnuo i držao tako pritisnutu istu tipku svi bi se prozori spustili. Postoji li takva "fora" za Kadjar i hands free karticu?

https://www.aliexpress.com/item/4000466156363.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.2fb72e0eJ4tjNN

Link to comment
Share on other sites

Filiplolic je to radio na svom, prolistaj forum

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nisam još, sve potrebno imam, ali je vruće... [emoji2957]

Sent from my SM-G981B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Dobio si ti to dok je bilo hladno

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.