Jump to content

Vibracije u pedalama


Ivan67

Recommended Posts

Dobar dan i postovanje

U zadnje vrijeme zamijetio sam vibriranje u pedalama na mom Cliu 4  grandtour 0.9 tce. Nije da trese ko ves masina ali na duze staze to masiranje stopala me pocinje zivcirat. Automobil je proizveden 2017 i ima 35 000 km i nisam primijetio to vibriranje na pocetku...e sad, kao i svi trazio sam slicne situcacije po netu i manje vise svi se slazu da je problem u gumama ili nosacu motora...Gume sam promijenio prosle godine a nosaci motora ne bi trebali otic tako rano. Bio sam kod lika koji je gledao oko motora, pokusavao ga pomicati i po njemu problem nije u nosacima motora....Zelio bih vase misljenje ili iskustva  u vezi mog problema. Ako mislite da su nosaci kako to provjeriti,isto vazi i za gume. 

Hvala za vasu pomoc i odgovore. Volim taj auto i bilo mi ga je gust vozit al ovo me pocinje ozbiljno smetat. Pomozite da ponovno pronadjem svoju ljubav u Cliu :) 

Zahvaljujem na svakom odgovoru

 

Ivan

Link to comment
Share on other sites

Ako imaš rezervi set guma pokusaj namontirati.
Jel to trese konstantno ili samo na kočenju?

Link to comment
Share on other sites

 

7 hours ago, Ivan67 said:

 

 

7 hours ago, Ivan67 said:

 

 

Ne na kocenju, nego tijekom dodavanja gasa...osjecam vibracije na gasu i kvacilu

 

Edited by Ivan67
Link to comment
Share on other sites

to samo 1 ,2 brzina eventualno ?i to kod ubrzavanja , kada kruzaš ne trese toliko ?  na 4 5 6 brzina se ne osjeti ?  je li auto spuštan ?  

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Vox2 said:

to samo 1 ,2 brzina eventualno ?i to kod ubrzavanja , kada kruzaš ne trese toliko ?  na 4 5 6 brzina se ne osjeti ?  je li auto spuštan ?  

Na svim brzinama,i pri ubrzavanju i bez...ne nije spustan ...

Link to comment
Share on other sites

To može biti bilo koji dio koji se rotira, poluosovina, mjenjač a možda i nosač motora/mjenjača

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Negdje ti to otpeljaj na pregled.. pogodno autoservis bilokoji. Nemoj bas tako dugo voziti da ti ne odu neki puno skuplji djelovi ..

Link to comment
Share on other sites

Gume bi se osjetile na volanu i po okukama. Nosač motora ti je mehaničari eliminirao. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.