Jump to content

Farovi za Scenic II ph II


riceburner

Recommended Posts

Na prodaju su farovi za Scenic II ph II, original Hella, svi poklopci na broju, ali bez motorica za podesavanje snopa...

Plan je bio ubaciti LED osvjetljenje, ali posto ce auto vjerojatno uskoro na bubanj odustao od svega, ozicenje unutra je klasika biorazgradivo,

trebalo bi termobuzirati ili promijeniti zice, stanje vidiljivo na slikama, nikad polirani... Nalaze se pokraj zapresica, isporuka moguca radnim danom 7,30 do 14,30 u ZG Čulinec...

prodajem za 600 kn u kompletu, sto mislim da je fer cijena, ako netko smatra da  nije, primam ponude s obrazlozenjem :yeah:

20200606_172710.jpg

20200606_173003.jpg

20200606_173018.jpg

Link to comment
Share on other sites

ako su šalice projektora neizgorene to je fer cijena

Link to comment
Share on other sites

auto s kojeg su skinuti je prosel tehnicki prije 2 mjeseca s njima, al da budu u top stanju pasalo bi im komplet ciscenje i politura, ali meni se s time nije dalo zezati i placati, a sam nemam dovoljno slobodnog vremena za takve pothvate,

plus kaj kemije s LEDicama nisu bas legalne, a meni auto treba da moze bez beda preko granice,  odustao od svega...

ako netko ima full apsisane farove, a ima vremena i volje se igrati i kemijat, ovo su vise nego dobra baza za to, na gornjem dijelu di su zmigavci se vidi da je losije stanje :)  osim toga kad se slike povecaju sve se lepo vidi, otvoren sam

i da se dodu pogledat i cjenkat na licu mjesta :D

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, riceburner said:

auto s kojeg su skinuti je prosel tehnicki prije 2 mjeseca s njima

 

S čim sam ja sve prolazio tehnički... 😂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, rimA said:

S čim sam ja sve prolazio tehnički... 😂

e ove su prosle kod "babe" u zapresicu :D  a kod nje nema cile mile i nadaleko je poznata po tome :D  mene htela s crnim cliom rusit da kakve su to plave lampe jos davne 2006 ili tu negdi...

Link to comment
Share on other sites

da su phase 1 ja bi ih kupio za rezervu, a ovako nažalost ništa

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
14 hours ago, petak said:

Može li Jens nešto napraviti s njima?

naravno, ali kod njega se ceka po 2+ tjedna na red i jos sam bio pitao na https://www.facebook.com/popravakfarova/ ,  netko sposoban u vlastitoj režiji također može, kolko sam ja gledao tutoriale na YT, najbitnije je promijeniti ovo sugavo biorazgradivo ozicenje unutra i politura...

ali posto sam ja OEM freak i bitno mi je da je auto EU street legal odustao od svega kako sam i ranije napisao...

Link to comment
Share on other sites

Sve ok! Ali čisto kao informacija da se mogu složiti. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.