Jump to content

P: Renault Megane Grandtour Gt Line 1.9 dci


brzi16v

Recommended Posts

Na prodaju megane grandtour gt line 1.9 dci, sve stoji kako i pise u oglasu...znaci 2011, 214000km, naravno cijena nije fixna, auto je u top stanju, jedinstven, sve ispravno i sve radi, servisi od prvog dana svakih 15000km, veliki servis napravljen, iduci veliki servis je na 240000km ili 7mj/2021..mali servis sam napravio zadnji prije nekih 5000km...

Link :

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-grandtour-1.9-dci-gt-line-oglas-31825094

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Digitalne urice?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@laci da, vecina koja je kupljena u gt line izvedbi za HR trziste ima digitalni sat, ovaj moj cak nema ni DPF sto se moze vidit po br sasije kao i dig sat.

Link to comment
Share on other sites

1.9 96kw nema pdf, si ziher ?

lajsne na vratima crne ne u boji ?

doduse isto sam vidio na jednom drugom plavom cini mi se isto, lajsne crne bile a gt line.

Prekrasna kombinacija boje, 1.9 motora i naravno panoramadach. Samo steta kaj nema navi , inace sve 5, po mom ukusu.

Edited by hrvojexyz
Link to comment
Share on other sites

Ovaj je iz tvornice izašao sa DPF, možda ga je negdje usput izgubio... 

Edit, ipak bez DPF. 👍

Link to comment
Share on other sites

@direstraits 100% provjeravano preko sasije u reniu, da je izaso bez dpf-a.

@hrvojexyz gle trako je naci da ima sve top, npr da ima navigaciu mozda bi bio 1.5 dci ili nebih imao bixenon i sl...gt line 2011 model koji ima dnevna svjetla gore u farovima ima lajsne u crnoj boji...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nijedan 1.9 dci nije imao DPF..

Kak ne. Za megane 3 neznam ali 1.9dci 130ks tj ovaj 96kw sta je iso u lagunu 2 i 3 imao je dpf. Mislim da isto tako ima verzija onog najslabijeg 1.5 dci od 86 ks sa dpf i bez. Mozda ovisno o trzistu ali lijepo sto ga mozes pretocit sa original mapom vjerojatno i zivljom u slucaju da dpf ode.

 

Link to comment
Share on other sites

Ajmo da neide u raspravu dalje, znaci kad je u pitanju 1.9 dci megane 3, vecina ima dpf, ja sam imao srece da sam imao i prije njega megana 3 berlina 2009 isto 1.9dci isto je bio bez dpf...prvi simptom po kojem se zna da nema dpf tvornicki je da na satu nerade tj iskljucene su one strelice za saltanje brzina, kazem auto je top stanje, na cesti ga u ovoj kombinaciji nisam sreo, kako kazem nema ga do tütlingena hahah @pere

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Onak padobranski ulijecem... 1.9 dci ima dpf. Vjeroval il ne martinko, svojim ocima ga vidio i nosom u prekidu rada namirisao. Os da ti slikam kak je auspuh cist? [emoji4]
E da, i imam strelice za saltanje! Weeeee!![emoji16]

Zar i ti brate blizanče?? Tek shvatih o cem se radi... Strasan je, skoro su identicni hehe. Sretno!!!

Link to comment
Share on other sites

Nije uvoz, novi u HR kupljen, @pere prodajem i ja, isao bi na grandtoura 4 gt line

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Moze lock, auto koji sam planirao uzet je prodan, druzimo se jos bar godinu.

Link to comment
Share on other sites

  • Smuchac locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.