Jump to content

Plin za klimu


JOSIP_S.

Recommended Posts

Pozdrav, ima li neko da zna kolko plina ide u sustav kod dci 1.5 motora? Te na kojim mjestima sustav najcesce pusta plin?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, JOSIP_S. said:

 

Pozdrav, ima li neko da zna kolko plina ide u sustav kod dci 1.5 motora? Te na kojim mjestima sustav najcesce pusta plin?

 

na dci -u (bez obzira na model) najčešće su plinovi kod vozačevog sjedala....

Edited by macan
  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Digni haubu i nadji plocicu, vjv ima pahuljica negdje... Pusta na spojevima

Link to comment
Share on other sites

na dci -u (bez obzira na model) najčešće su plinovi kod vozačevog sjedala....
Di kod sjedala? Ja nemam nist na vratima od vozaca, ne na pragu od vozaca, ni pod sicom od vozaca, koje opcije jos fale?
Digni haubu i nadji plocicu, vjv ima pahuljica negdje... Pusta na spojevima
Kod pahuljice pise samo da se koristi plin r134a nista vise.
Link to comment
Share on other sites

Dragi Josipe pokušao sam bit šaljiv ne obaziri se na moj post. 😁🙈

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbga onda... Brijem da nemre bit prek 500g... Kaj bus sam punil?

Link to comment
Share on other sites

Jbga onda... Brijem da nemre bit prek 500g... Kaj bus sam punil?
Ma ne, bio danas kod majstora al je reko nek se vratim za 10 dana da vidi kolko ce falit al nije znao kolko tocno ide unutra. Nesto je nastelao na uredjaju ovaj odradio svoje i sad radi, dalje cu vidit.
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim ti lokaciju otkud si, da pise mozda bi te netko znao uputiti gdje da odes.

Meni je bilo pustalo na ventilu koji ide u kabinu, nalazi se na skoro na samom pozarnom zidu.

Dosao sam kod majstora, spojio je uredjaj i vidio da nema uopce plina. Zatim je tlacio sistem i culo se da pusta na tom ventilu.

Pustio sam auto, zamjenio je gumice na tom ventilu, napunio sistem sa plinom i bojom i rekao da dodjem za cca dva tjedan da provjeri da li jos negdje eventualno pusta. Sve je bilo ok nakon provjere, sve skupa me izaslo 450kn, provjeru nije naplatio.

 

Link to comment
Share on other sites

1.5dci pušta u 99% slučajeva na hladnjaku/kondenzatoru klime... on strune.....

 

e sad postoje 2 vrste.... jedan je zaseban a drugi model je u kompletu s hladnjakom vode.....  

 

e to zadovoljstvo dođe od od 400njak kn za prvi model a oko 2000kn za drugi model... u tokiću

Link to comment
Share on other sites

Živaaaaaac družeeeeee u 12 godina, evo ide treći hladnjak :D imaš li kakvu ponudu koju ne mogu odbiti kao i prošli put za clio 2, 1.2 8v 

 

Link to comment
Share on other sites

1.5dci pušta u 99% slučajeva na hladnjaku/kondenzatoru klime... on strune.....
 
e sad postoje 2 vrste.... jedan je zaseban a drugi model je u kompletu s hladnjakom vode.....  
 
e to zadovoljstvo dođe od od 400njak kn za prvi model a oko 2000kn za drugi model... u tokiću
2003 godiste je moj 48kw, pa mi reci jel 400kn il vise.
Link to comment
Share on other sites

650g u clio 2 dci ide, barem u moj.
Noviji auti imaju dosta manje, scenic 2012 čini mi se 480g.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, JOSIP_S. said:
6 hours ago, živac said:
1.5dci pušta u 99% slučajeva na hladnjaku/kondenzatoru klime... on strune.....
 
e sad postoje 2 vrste.... jedan je zaseban a drugi model je u kompletu s hladnjakom vode.....  
 
e to zadovoljstvo dođe od od 400njak kn za prvi model a oko 2000kn za drugi model... u tokiću

2003 godiste je moj 48kw, pa mi reci jel 400kn il vise.

nema pravila ....išle su dvije vrste

Link to comment
Share on other sites

nema pravila ....išle su dvije vrste
Kak skuzit koja je? Mozes provjerit po šasiji?
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, CRN11 said:

Živaaaaaac družeeeeee u 12 godina, evo ide treći hladnjak :D imaš li kakvu ponudu koju ne mogu odbiti kao i prošli put za clio 2, 1.2 8v 

 

naravno.... zovi samo zovi :D 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, JOSIP_S. said:
1 hour ago, živac said:
naravno.... zovi samo zovi emoji3.png 

 

ti si mehanicar il kaj?

ja sam kaj :D

pogledaj jel imas posebno hladnjak vode i posebno hladnjak klime i to je to..... ako su zajedno onda imaš skuplju opciju ....

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.