Jump to content

Dizna 1.5


matia03

Recommended Posts

Ovo nije striktno za clija, već za 1.5 motor, netko je bacio link na facebooku.

Zanima me, ako netko zna, tko je raskapao sam diznu od 1.5dcia, što točno ovdje nije otišlo, dobilo luft, da tako lijepo dizne rade?

 

Zašto pitam, ja sam na 400 000km, auto nema grešaka, ali niti upola ne radi tako lijepo kao ovaj s 100 000km više, moj rokče kao pravi.

 Vidio sam klija s 180 000, pa rokče kao moj, a i s 350 000, koji radi kao ovaj s 500 000

Link to comment
Share on other sites

Ovako fino ne radi novi iz tvornice, a gdje će tvoj Clio 😂

Siguran sam da ni @macan-ov nikada nije ovako radio :zubo:

Edited by MB104
Link to comment
Share on other sites

Zato i kažem, prije da je sve novo stavljeno, jer s 500 000 teško da ovako fino radi

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MB104 said:

Ovako fino ne radi novi iz tvornice, a gdje će tvoj Clio 😂

Siguran sam da ni @macan-ov nikada nije ovako radio :zubo:

Prijatelju jedino motor je što valja na mome autu 😁

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, matia03 said:

Zato i kažem, prije da je sve novo stavljeno, jer s 500 000 teško da ovako fino radi

Iz mog vrlo malog iskustva, jednom kad repariraš dizne ili ih nedaj bože mijenjaš, možeš zaboraviti na takav zvuk motora.
Vrlo moguće da je dobar primjerak i dobro održavan. Ili jednostavno laže za kilometre. Ili je moje iskustvo depresivno 😅

6 minutes ago, macan said:

Prijatelju jedino motor je što valja na mome autu 😁

De kucni od stol za svaki slučaj 😁

Link to comment
Share on other sites

Samo pitanje sta kamera lovi i vjerojatno mu je karter na zemlji pa prigusuje zvuk. Btw fali mi cijela lijeva strana.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.