Jump to content

Pozdrav


struga987

Recommended Posts

Evo još jedan Megane 3 Grandtour 1.5 dci stigao u Belišće prije nekoliko mjeseci (ima ih barem 50 kom, što ej za tako malo mjesto puno). Ovo mi je inače prvi Renault, pa se nadam da će sve bit ok, mada sam čuo da su ti 1.5 dci motori problematični, ali moj je od 78 kW, nema DPF i ima Siemens dizne koej su navodno bolje od onih Delph - malo sam se raspitivao prije kupnje).

Prije, dok sam bio mlad, vozio Audi A5 Coupe 3.0 TDI, pa sam bio na Audi.hr forumu, sad su drugačija vremena, pa je stigao i drugačiji auto, pogotovo kad je žena lupila šakom od stol i rekla da hoće kuću bez kredita ala ko ona neka voditeljica, tako da je Audi nastrado prvi :D

Za forum saznao kad sam bio u ovlaštenom servisu u Osijeku :D

Pozdrav svima i nadam se da ću pronaći neke odgovore tu na forumu glede održavanja i popravljanja.

 

Edited by struga987
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.