Jump to content

P: Staru ociscenu ciglu


kristijan1710

Recommended Posts

Prodajem staru ciglu, ociscenu 1.5kn/komad. Nemam dostavu, morate sami doc po nju. 

Info na PM ili bolje na 0996616684. 

IMG_20200718_134919.thumb.jpg.aa0a2b56517b995f6ee239ecc96b1be8.jpg

IMG_20200718_130804.thumb.jpg.0e3e6e50fe3c9daaaab1b88e569ab584.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Up. Na vecu kolicinu moze i po 1.20kn.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam doma isto par kubika i trebao bih platiti nekom da ih odveze a ne prodavati. U centru ZG imas takvih cigli na tone poslije potresa [emoji28]

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Poberi ih, dobro ih ocisti i prodaj. 

Ostalo cu se suzdrzat od komentiranja. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jesu sve ociscene, slozene i stoje vec par godina.. na suhom. Takodjer od neke stare kuce. Moj tast pokojni navukao svasta doma.

Nitko ih nece.. ako nadjes kupca, posalji ga i k meni ako treba jos [emoji16]

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jesu sve ociscene, slozene i stoje vec par godina.. na suhom. Takodjer od neke stare kuce. Moj tast pokojni navukao svasta doma.
Nitko ih nece.. ako nadjes kupca, posalji ga i k meni ako treba jos [emoji16]
 
 
Koliko imas komada? Odvezem ih ja [emoji6]
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ivan.martinko said:

Jesu sve ociscene i stoje vec par godina.. na suhom.
Nitko ih nece.. ako nadjes kupca, posalji ga i k meni ako treba jos emoji16.png

Ja sam prodao vec oko 10000 komada, ostalo je jos toliko negdje. Kad sve prodam najmanji problem je da proslijedim tvoj broj. 

Ako imas jos starije cigle od ovih(vecih su dimenzija) vrijede i duplo. 

Link to comment
Share on other sites

Imao sam kojekakve ideje, ozidati dvorisni rostilj, sokl od kuce, ali neda mi se.. bum ju pitao pa javim, jer su te cigle njena imovina, ko i ostalo od oca u kuci. Nisu stare, mozda ko ove u centru.. 80 godina.

Link to comment
Share on other sites

Kupi buket cvijeća da je odobrovoljiš, možda ti bude dala. Ciglu. Ili ti možda proda ciglu. 

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites


Kad-tad će mi trebati ovakve cigle, ali trenutno nisam u toj fazi. Uvijek je lijepo vidjeti kad se nešto staro ponovno iskoristi, pogotovo jer je kvalitetno i dobro izgleda.

Link to comment
Share on other sites

Mi susjedu koji je u njemačkoj razmontirali šupu i popločili podrum sa takvim ciglama.... jbg da ne propadne :)

 

Ps. kak se to najlakše očisti ja sam kucko cijeli dan a podlakdice mi nabrekle ko popaj.

Edited by macan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, direstraits said:

@ivan.martinko

Ozidaj sebi krušnu peć, pa da ti draga napravi pizzu, da je ponovno zavoliš i manje vremena provodiš na forumu. 🤓

 

2 hours ago, direstraits said:

Kupi buket cvijeća da je odobrovoljiš, možda ti bude dala. Ciglu. Ili ti možda proda ciglu. 

Opalio sam se smijat na plaži, valjda su svi u mene pogledali 😂😂😂😂

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 18. 07. 2020. at 13:55, kristijan1710 said:

Nemam dostavu, morate sami doc po nju. 


Lokacija Sisak?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.