Jump to content

Scenic III par "problemčića"


Goranvk

Recommended Posts

  • 2 months later...

Kako se moze promjeniti jezik na tabli, dijagnostika ili ima kakva opcija u izborniku? Mjenjali mi u servisu akumulator i sad se sve resetiralo na tvornicke postavke. Na Rlinku nije problem to sam u postavkama vratio sa francuskog na hrvatski, ali ne znam kako vratit engleski na tabli

Link to comment
Share on other sites

Kako su to uspjeli sfušati na scenicu 3?

Kad sam mijenjao akumulator ništa se takvoga nije dogodilo, samo je pitao kasnije da li je novi aku,

 

Link to comment
Share on other sites

Kod mene je samo tipka kod table za mjenanje boja na tabli, nemam takvu s kojom mogu personalizirati razna podesavanja

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Alen said:

@Goranvk

Ovo ti ne radi?

Video je od starijeg, Ph1 čini mi se.

 

Moj je 2014., ph3 sa r-linkom, nemam takav "joystick", imam samo tipku za promjenu boje/izgleda table

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Spletom okolnosti, morat će se ići na veći auto sa 7 sjedala, grand scenic ili čak možda se protegnuti do espace-a pa će ovaj vrlo vjerojatno ići u prodaju. E sad, koliko gledam cijene, ima tu svega i svačega pa po vašem mišljenju kolika bi bila realna cijena za ovaj moj scenic?

Scenic 3, ph3, 2014.godina, 1.5dci 110, kilometara 180 000, registracija 20.06.2024., oprema neka srednja bi rekao (standardne stvari + r-link).

Bilo je nekih problema nakon kupovine prije više od 3 godine, sve je sređeno vrlo brzo.

Ono što je rađeno u mom vlasništvu:

- sve 4 nove dizne na 160 000km

- novi grijači

- novi prednji i zadnji diskovi sa pločicama

- veliki servis

- nedavno stavljen novi EFB akumulator

- redovni mali servisi svakih 10k km se podrazumjevaju

Uz auto će ići i dva kompleta guma, zimske dot21, ljetne dot23

 

Kilometraža je točna, lupan nije bio, tu i tamo koja recka po vratima od debila koji širom otvaraju svoja vrata na parkingu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, ivan.martinko said:

Oko 9000€ vidim cijene. Jesi mijenjao razvod? 

Mjenjano sve što ide u kompletu za veliki servis,remenje, španeri, pumpa vode

Kažeš 9000? Uh, mislim teško, ja sam računao ako dobijem 7500, 8000 plafon sa dva kompleta novih guma da će biti dobro, al da, cijene su poprilično šarene, od 6500 pa sve do 11, 12000 koliko sam vidio. Još kod mene promjenjeno sve i svašta, za sve postoje računi, tako da je auto samo toči i vozi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stavi 8500-9000 pa spusti na 8000 ili koliko si mislio dobiti..

 

Za 7500 € bi ga ja mogao kupiti. Imas slike i malo vise podataka?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan.martinko said:

Stavi 8500-9000 pa spusti na 8000 ili koliko si mislio dobiti..

 

Za 7500 € bi ga ja mogao kupiti. Imas slike i malo vise podataka?

Što te sve zanima od podataka? Slike nove nemam, sutra ga svakako moram oprati pa ga mogu poslikat (stigao sa godišnjeg, nije vode vidio dva tjedna😄). 

što se tiće prodaje, moram si još posložiti financije za kupovinu novoga tako da ovog ne mogu dati baš odmah

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.