Jump to content

P: Megane 2 GT, 2.0DCi, 110kw


kristijan1710

Recommended Posts

Jeste ima km, ali da gt nemozes prodat, strasno, onaj plavi isto 2.0 dci...nema ih za vidit, i onda na prodaji 2 komada i nista, da nisam uzeo megana 3 gt, uzeo bi ovo. Znaci konstantno se dogada, "publika" koja gađa ovakve aute a nema ih puno, na oglasima 0 bodova i onda kupi se nesto trece i onda odjednom ispliva..tako je skoro bilo i kod mene, na prodaji dva coupea 2.0 dci, prodam svoj, njih vise nema ali opet uvijek mi se nekako poslozi da uleti dobra kombinacija.

Link to comment
Share on other sites

Do sada jedna poruka na njuskalu, koju ni ne smatram upitom:

"POZZZZ, dali takvo spusteno auto prolazi tehnicki i reci dalii ide za 2500e, odma dolazim.... Pozzzzz!"

Tesko je prodat auto s toliko km, ako ode super, ako ne vozim dalje.

Samo sam napravio gresku sto sam ulozio u njega sad prije prodaje. Jer realno ulozio sam oko 2000e, a da sam ga stavio za 3000e u stanju gdje treba uloziti vec bi otisao davnih dana. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

nije, jer ja pišem književnim hrvatskim jezikom uz ispravni gramatiku.. i uvijek stavljam dvije točke na kraj rečenice..

  • Haha 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ak u planu imaš neš novo vidi koliko bi ti dali staro za novo, par salona pogledat... ak niš informativno :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@macan Nemam nista drugo u planu, clio ce nazalost postat daily car.

Megan je na prodaju radi ulaganja u neke druge stvari. 

Edited by kristijan1710
Link to comment
Share on other sites

Jel to zovu unutarnje čiščenje? :)

 

 

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

On 02. 10. 2020. at 19:26, kristijan1710 said:

Do sada jedna poruka na njuskalu, koju ni ne smatram upitom:

"POZZZZ, dali takvo spusteno auto prolazi tehnicki i reci dalii ide za 2500e, odma dolazim.... Pozzzzz!"

Tesko je prodat auto s toliko km, ako ode super, ako ne vozim dalje.

Samo sam napravio gresku sto sam ulozio u njega sad prije prodaje. Jer realno ulozio sam oko 2000e, a da sam ga stavio za 3000e u stanju gdje treba uloziti vec bi otisao davnih dana. 

trebo si mu reć da može za 2500 al da znaju srat na tehničkom pa moraš malo "podmazat" kontrolora i uvjerit ga da nije auto za utrke i tako. čist da vidiš reakciju preprodavača. garant bi odustao. (čim neko kaže za bilo što u nekom oglasniku "nudim XXYY kn  i dolazim odma znaš da je diler)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@alki9969ma nemam ja ni vremena ni zivaca za takve.

zanimljivo mi je da sam spustio cijenu skoro 1000e, a jos ni jedan upit nisam dobio :lolc:

Link to comment
Share on other sites

A jbg kompa , znas i sam kaj je nema tu puno filozofije.

Oprema i jacina motora odreduje cijenu mozda 15-20% max. Kilometri i godiste.

PA ja sam svojim ocima vidio prije jedno 3mj, decko je kupi meg2 crni, na celicnjacama je dosao, ima onu malo bolju opremu znaci 78kw 6brzina aut.klima sredisnji naslon ...  dao je ~27000kn za njega. Dvomaseni se cuje.

na satu 160tkm, uvezen prije godinu dana.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Evo mene za moju tricu u 20 dana zvao 1 čovjek... Jbg situacija je ocito takva da ljudi ne ulaze u nikakve investicije
Bojim se da cu promijenit sajlu rucne, produljit regu i koristit ga ko drugi auto... I cekat bolja vremena
Jer ne mislim ga dat u bescjenje, a ne gori mi pod nogama (hvala bogu)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hebiga dečkovi stavit realnu cijenu i ide.  Ja sam svog Getza prodao za 24 h preko njuškala i dobio punu cijenu. 5 ljudi ga je htjelo doći vidjeti isti dan, prvom koji je došao pokazao poruke na mobu i rekao tko da više njegovo. Ovaj pogledao, provozao i iskeširao punu cijenu!
https://www.njuskalo.hr/auti/hyundai-getz-1.3-gl-automatik-oglas-32696669

Da sam stavio 20 k kn i da plačem kako ljudi nemaju love, nema mi smisla.. 

Moj frend prodaje fokusa 2010 sa 180 tkm, dizel pištolj oprema, bijeli i stavio 35 tkn i čudi se kako ja prodao Getza. Unprvoj rečenici ovog posta je odgovor. Sretno

A Focusa od frenda nitko nije došao pogledat već mjesec dana...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Hebiga dečkovi stavit realnu cijenu i ide.  Ja sam svog Getza prodao za 24 h preko njuškala i dobio punu cijenu. 5 ljudi ga je htjelo doći vidjeti isti dan, prvom koji je došao pokazao poruke na mobu i rekao tko da više njegovo. Ovaj pogledao, provozao i iskeširao punu cijenu!
https://www.njuskalo.hr/auti/hyundai-getz-1.3-gl-automatik-oglas-32696669
Da sam stavio 20 k kn i da plačem kako ljudi nemaju love, nema mi smisla.. 
Moj frend prodaje fokusa 2010 sa 180 tkm, dizel pištolj oprema, bijeli i stavio 35 tkn i čudi se kako ja prodao Getza. Unprvoj rečenici ovog posta je odgovor. Sretno
A Focusa od frenda nitko nije došao pogledat već mjesec dana...
A di si bio taman trazim tako nekakav manji autic za zenu poso kuca relacija. automatik rijetkost u tom autu.
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Lowlife said:
11 minutes ago, fabi said:
Hebiga dečkovi stavit realnu cijenu i ide.  Ja sam svog Getza prodao za 24 h preko njuškala i dobio punu cijenu. 5 ljudi ga je htjelo doći vidjeti isti dan, prvom koji je došao pokazao poruke na mobu i rekao tko da više njegovo. Ovaj pogledao, provozao i iskeširao punu cijenu!
https://www.njuskalo.hr/auti/hyundai-getz-1.3-gl-automatik-oglas-32696669
Da sam stavio 20 k kn i da plačem kako ljudi nemaju love, nema mi smisla.. 
Moj frend prodaje fokusa 2010 sa 180 tkm, dizel pištolj oprema, bijeli i stavio 35 tkn i čudi se kako ja prodao Getza. Unprvoj rečenici ovog posta je odgovor. Sretno
A Focusa od frenda nitko nije došao pogledat već mjesec dana...

A di si bio taman trazim tako nekakav manji autic za zenu poso kuca relacija. automatik rijetkost u tom autu.

Pa stavio sam oglas i tu na forum😁

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fabi said:

Hebiga dečkovi stavit realnu cijenu i ide.  Ja sam svog Getza prodao za 24 h preko njuškala i dobio punu cijenu. 5 ljudi ga je htjelo doći vidjeti isti dan, prvom koji je došao pokazao poruke na mobu i rekao tko da više njegovo. Ovaj pogledao, provozao i iskeširao punu cijenu!
https://www.njuskalo.hr/auti/hyundai-getz-1.3-gl-automatik-oglas-32696669

Da sam stavio 20 k kn i da plačem kako ljudi nemaju love, nema mi smisla.. 

Moj frend prodaje fokusa 2010 sa 180 tkm, dizel pištolj oprema, bijeli i stavio 35 tkn i čudi se kako ja prodao Getza. Unprvoj rečenici ovog posta je odgovor. Sretno

A Focusa od frenda nitko nije došao pogledat već mjesec dana...

A koliko po tebi vrijedi uredno održavani GT dCi? OK, ima kilometara, ali ja znam kakav je Kristijan i kako je auto održavan. Da ga da za 2500€? Pa radije bi ga u dijelove... Problem je što će kod nas primitivci dati i 6000€ za peticu TDI sa 400 iljada, jer “bajo moj, to je Golf, nema tu!!!” Sveta krava. Ovakav auto nažalost u ovom trenutku ne traži Renault zaljubljenik, kojih je tako i tako jako malo. Na kraju dana će mu ekipa još i spuštati cijenu... Nemre poklonit’ baš.

Edited by GTT
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma takvo je vrijeme sad, sve stoji. Pogotovo ovo za manje novce jer su ti poslovi sad najugroženiji pa ekipa stiska dupe i čekaju proljeće  


Kad sam stavio Clio u oglas prošle god, prvi dan me zaspemali porukama i pozivima. 

Za Polo sad ništa, očekivao sam barem par poruka prek njuškala tipa “jel ide za 3 soma dolazim odmah” i te fore, al nula. 

Link to comment
Share on other sites

Jedno je što kolega nema računice jer je uložio u auto, a skroz nešto drugo koliko realno može dobit za taj auto navtržištu. Ustvari to svoje je u ovom slučaju usko povezano i da, auto ima kilometara! To što ti znaš kako je taj auto održavan potencijalni kupac ne zna. A Reno zaljubljenici, čini mi se da ih je sve manje i vjerojatno traže RS sa malo, a ne dizel sa puno kilometara pa makar i GT. 
Meni je osobno auto prekrasan, ali ako ne naleti Reno zaljubljenik... 

Mogu reći da je stvarno šteta što ga kolega neće zadržati za sebe..

Link to comment
Share on other sites

Pravi kupac će auto pregledati ili će ga odvesti na pregled i vidjeti u kakvom je auto stanju.

Ulaganje je druga priča, svaki auto treba konstantna ulaganja osim novog pod jamstvom.

Onaj tko traži kompaktnu klasu auto, a ima budget od neki 30t kn, mislim da bolji auto ne može kupiti i ostane mu još za porediti ako ima koja sitnica (koji auto nema sitnica osim novog). 

Auto je lijep, opremljen, uredan i održavan, brz i sa pouzdanom i moćnom dizel motorizacijom i neka friška obitelj s klincem i ograničenim budgetom može imati krasan auto kojim se mogu služiti dok neće imati priliku kupiti mlađi i sa manje km, a tata će imati osmijeh na licu.

Naravno, većina ljudi radije kupe auto sa manje kilometara i mlađi, sa pištolj opremom i bicikl motorizacijom. Mislim da su to dosadni ljudi koji voze dosadne aute i onda pate na aute koje su željeli, ali nisu imali hrabrosti i tako - život im prođe, a gušta nigdje.

Smatram da ako je auto od starta dobar i održavan primjerak, ako se redovito održava i pazi, ako se održavanje određenih sklopova planira, itd. može biti itekako pouzdan bez obzira na kilometre. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.