Jump to content

P: Megane 2 GT, 2.0DCi, 110kw


kristijan1710

Recommended Posts

16 minutes ago, CRN11 said:

Vozim dosadan auto, al sam bario sve što sam si zamislio u glavi, kako nigdje gušta?

Ma dobro ti si specijalac 😁

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Sve ja to razumijem sta ste pisali.

Mnogima nije ni jasno zasto se vozim 90% s mali drndavim cliom a ne u meganu. Al eto, tako je. Megan se prodaje radi daljnjeg ulaganja u posao, mislim da sam to vec napisao. A to mi je mnogo bitnije od auta. 

Auto ima kilometre koje ima, bogu hvala sluzio me do sada i bolje nego sam ocekivao(pa doslovno sam skoro sve i pisao u temu). Imam cijenu ispod koje nejde iz dvorista i to je to. Davat cu taj auto kao zamjensko vozilo i opet ce sluziti, iako takav auto steta koristiti za to. 

Trenutno i je kao zamjensko vozilo kod @grgaph2 🤣🤣

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ti ga neću ni vratiti 😆

  • Haha 6
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko ga hvalite, dođe mi da ga kupim. Doduše, nakon dosadnog Clia sa bicikl motorom mislim da to ipak nije auto za mene, ne bih se snašao u takvoj klasi :laugh:

Tržište će odrediti svoje. Je li previše km, prevelika cijena, širokim masama nezanimljiv auto ili nešto deseto? Tko će ga znati.
Možda 10-20 ljudi ovdje i oko Kristijana zna da je auto u dobrom stanju, ali nitko od navedenih nema želju/potrebu kupiti ga, a ekipu s oglasnika najčešće zanimaju isključivo 2 stvari: cijena i kilometraža. Tim redoslijedom.

Sretno sa prodajom :zivili:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, fabi said:

Hebiga dečkovi stavit realnu cijenu i ide.  Ja sam svog Getza prodao za 24 h preko njuškala i dobio punu cijenu. 5 ljudi ga je htjelo doći vidjeti isti dan, prvom koji je došao pokazao poruke na mobu i rekao tko da više njegovo. Ovaj pogledao, provozao i iskeširao punu cijenu!
https://www.njuskalo.hr/auti/hyundai-getz-1.3-gl-automatik-oglas-32696669

Da sam stavio 20 k kn i da plačem kako ljudi nemaju love, nema mi smisla.. 

Moj frend prodaje fokusa 2010 sa 180 tkm, dizel pištolj oprema, bijeli i stavio 35 tkn i čudi se kako ja prodao Getza. Unprvoj rečenici ovog posta je odgovor. Sretno

A Focusa od frenda nitko nije došao pogledat već mjesec dana...

ne mogu vjerovati da te stvarno nazvalo 5 ljudi koji su bili voljni dati te pare. za getza. 

Edited by darijan
Link to comment
Share on other sites

Pa zašto? to bi i bila ta cijena sa km, godištem i plinom a bome i dobrim stanjem auta. Znaš kako kažu "svaki auto ima svog kupca". Nekom baš treba manji auto.

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, darijan said:

ne mogu vjerovati da te stvarno nazvalo 5 ljudi koji su bili voljni dati te pare. za getza. 

Hebi ga, moram reć da sam se i ja iznenadio potražnjom, ali kad sam vidio zašto su ga ljudi htjeli onda mi je postalo jasno. Jedan ga je htio kao drugi auto u obitelji (za ženu) za po gradu (automatic/plin), drugi je tražio jednostavan/pouzdan auto za početak svojoj kćeri koja je tek položila, treći auto za sestru koja je polomila dva ručna mjenjača u pug 206, četvrti automatic/plin.. To je idealan auto za nekog početnika, pouzdan, jednostavan sa nepoderivim automatikom, plinom, klima uređajem, centralnom bravom, servom, prednjim podizačima i radiom. I Hyundai je to bato moj (Imao sam dva pa znam ono što ljudi cijene kod tih auta!). Eto ode samo tako traženu lovu! 

Link to comment
Share on other sites

Meni danas ponudili staro za novo 30tkn u Baoticu za mog Mega iz 2010. sa 117tkm 2.0dci 😂😂😂😂 Pa rade cu ga skucat u zid. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@MaxPa šta si očekivao da će ti ponudit više? Da si im ga dao za 30 (ne prodao) završio bi u oglasu za 50, prodali bi ga za malo manje. 

Link to comment
Share on other sites

Ovlaštene izbjegavati u širokom luku. Ja sam svog meganea novog platio 100500 kn. Nakon dvije godine procjena ovlaštenog je bila 52 tkn. Imao je 23 tkm.Punac kupio novu corsu. U 2.5 god prošao 6800 km. Smetala mu automatska klima na Opelu koja je idiotska. Otišao po novi Megane Turčin. Ručna klima. Procjena staro za novo 40 tkn. Nakon natezanja ipak ponudili 45. Žena srećom me nazvala na terenu i ja ga odlučim kupit.ovi popizdili od muke. Nakon par dana ja ga mogao prodati za 60. Odbio 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Recimo moj kolega je je obilazio više salona i u Osijeku neznam kak se zove taj toyotin neki ovlašteni, dali su mu 65000 za mondea to je ujedno bila najveca ponuda a variralo je isto da boli glava kod drugih. Samo moraš toyotu uzet :)

Link to comment
Share on other sites

Meni danas ponudili staro za novo 30tkn u Baoticu za mog Mega iz 2010. sa 117tkm 2.0dci [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Pa rade cu ga skucat u zid. 
I meni su toliko nudili za mog benzinca koji nema ni pola opreme od tvog, u Roci.. [emoji28]
Nemaju neke kriterije, bitni su km i godiste. Prekupcima se ne isplati prodavat auto nikako.
Samo ako si u financijskoj krizi i nemas kud..
Pitaj za skodu koliko ti nude u ovlastenom.. mozda takodjer 40tkn i slicno..
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

 

3500e

IMG_20201220_152111.jpg

IMG_20201220_152204.jpg

IMG_20201220_152253.jpg

Edited by kristijan1710
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Display said:

Odlično izgleda za svoje kilometre, koje ledice koristis u kabini?

Iskreno neke iz kine. Odkad sam uzeo auto nisam ih mjenjao, imao srece pa uletio u dobru seriju 🤣🤣

 

Nego, megane otisao. Moze lock. 

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Minuta šutnje na forumu🥺

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.