Jump to content

P (poklanjam): dijelovi od twinga 1.2 8V (D7F)


Alen

Recommended Posts

Našao u podrumu nešto sitno dijelova od auta kojeg već dugo nemam, ako nekome pomaže, javite se, inače ide na deponij :)

- Bobina - original renault, koliko znam, ispravna

- 2 seta kablova - jedni su ispravni i jako malo rabljeni, ali mi nešto nisu odgovarali. Drugi original od auta, stanje nepoznato

- MAP senzor (starija varijanta, onaj s jednom rebrastom narančastom gumicom)

- klapna gasa, skupa sa senzorom temp. usisa, stanje nepoznato, pretpostavljam da je dobra. Novija varijanta, ona s uprešanim potenciometrom.

- mehanizam el. podizača stakla. Ne znam da li je vozački ili suvozački, mehanizam (škare) mehanički je ispravan, potrgan je bio plastični prijenos sa zupčanika el.motora na škare. Tipični kvar na twingu, ja sam bio svojedobno mijenjao oba prednja podizača. Škare su ispravne, imam negdje i pripadni motorić kojeg trebam potražiti. Taj plastični komad se inače može popraviti, ima shema da se istokari prsten i malo modificira i onda više nema što puknuti.

- brtva poklopca filtera zraka, OE renault 7701042798, zapakirana u vrećici

Poslikam i ubacim slike i OE brojeve kasnije kad stignem, ovo sam našao još prije nekog vremena i stavio na stranu, pišem iz glave pa se možda potkrala i koja greškica :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imam i ja nešto od toga ali nije zgorega imati u rezervi jer Twinga još ne namjeravam mijenjati...

Link to comment
Share on other sites

Hoćeš onda uzeti?

Da ti pošaljem?

Dijelovi su za ovakav, noviji motor, auto je bio 2000 g., phase 2:.

D7F_cropped.jpg.c7fa0c9d6212b904f4506ec855ced0f5.jpg

 

Našao sam i rail s 4 injektora:

rail.thumb.jpg.1b6d47b135c2af8f6efa54e20b17933a.jpg

Klapna:

klapna.thumb.jpg.de3f1316e0b0d211ae4c1ad183485374.jpg

 

Brtva:

brtva.thumb.jpg.35c6e05fa95701c386fd6669dafaac47.jpg

 

MAP:

MAP_1.thumb.jpg.76129f40bcc8128edab01b91d2643e3b.jpg

MAP_2.jpg.69f41624c92146000ce66f9a137ffe09.jpg

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, uzeo bi ja skare. Iz Rijeke sam pa moramo dogovorit preuzimanje. Moze broj telefona?

Link to comment
Share on other sites

@jopa_22

Jučer sam pretražio još jednom i nažalost našao samo jedne škare i motorić. Moguće da sam drugi komplet već bacio. Pogledam ovih dana još jednom. Evo slike dolje, ne znam jel to lijevi ili desni podizač :)

Šaljem ti broj na privatnu poruku.

podizač_2.jpg

podizač_1.jpg

podizač_motorić.jpg

Link to comment
Share on other sites

Baš sam potražio svoj podizač kod kojeg je puknuta osovina u koja zateže spiralnu oprugu. Moje lijevi i oblikom je identičan ovom tako da mislim da je i ovo lijevi.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.