Jump to content

Poklanjam: 2t auto dizalica krokodilka


Fredy

Recommended Posts

https://www.amazon.co.uk/Unitec-10008-Hydraulic-Trolley-Jack/dp/B001B44QPE?ref_=d6k_applink_bb_marketplace

 

Ista ova samo rabljena u dobrom stanju, ja sam u VG samo prikup igra.

 

Imam 2, ova mi samo smeta a prodavat za sicu mi je trosak vremena. To je samo na ovom forumu, tko prvi njegovo.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Javilo se vec par ljudi, ja idem na GO u petak, tko prvi dodje po nju u VG nejgova je.

Igra mi iza 19h svaki dan do petka

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Imam jednu iz lidla za quac. Dignem auto da presarafim gumu kad ono sama se krene spustat. Izdrzala je svega 15 podizanja.

Link to comment
Share on other sites

Imam jednu iz lidla za quac. Dignem auto da presarafim gumu kad ono sama se krene spustat. Izdrzala je svega 15 podizanja.
Ne valja to.. one iz bauhausa i peveca vec rade. Moja je stara 15 godina i iako je malo popigana, i dalje dize do vrha..
Link to comment
Share on other sites

Ova ima 12+g, nije iz supermarketa

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Doma sam tko hoce neka dodje

091 6302865 za upute kako do mene

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Poklonjeno, hvala na pivama. Lock pls

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.