Jump to content

Razbijen far, gdje kupiti? Laguna 3


Tyrion

Recommended Posts

Pozdrav,

razbijena mi je plastika na lijevom faru te izgleda da moram kupiti cijeli novi far. Radi se o Laguni 3 GrandTour. 

Pošto je i drugi far već zamagljen i žut mislio sam uzeti par i zamijeniti oba i usput staviti xenon ili led.

Otišao bih kod čovjeka kojeg sam vidio da preporučujete na Gornjem Vrapču i staviti nova svijetla ali prije toga trebam kupiti cijele farove. 

Gdje preporučujete uzeti nove farove kod nas? A nove žarulje ću uzeti kod majstora pošto vidim da prodaju sve vrste žarulja.

Hvala!

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Imam ti ja lievi (suvozačeva strana) polovni sa xenon žaruljom sa Lagune 2008g. ako ti taj paše i u slučaju da češ jedan mijenjati.

Ja sam za svoju Lagunu oba mijenjao i jedan je bez balasta bez xenona 4600kn + xenon Osram 400kn komad.

 

https://www.njuskalo.hr/farovi-svjetla/valeo-oem-renault-laguna-3-2008g-desni-bixenon-far-d1s-zaruljom-oglas-31197874

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Da bi xenoni prošli tehnički, trebaju imati automatsko niveliranje i pranje, zar ne? 

Meni su slaba svjetla glavni nedostatak moje ph1. Ne da mi se davat par 1-2 kn za nove halogene farove, a čini mi se da je ozbiljna (legalna) xenon priča ipak peskupa. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.