Jump to content

Volan Twingo


jopa_22

Recommended Posts

Netko je spomenuo, bilo ovdje bilo na faceu, da je moguce staviti volan od drugog modela na Twingo 1 i sloziti zracni jastuk da radi...dal je netko od vas to uspjesno odradio...ciji volan je stavio i koja je procedura? Hvala

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Znaci nije nitko upakirao drugi volan...zna li mozda netko koji vanjski forum gdje se.moze naci kvalitetna informacija?

Link to comment
Share on other sites

Ovdje ne kuzim sto hoces reci. Nemas Airbag i hoces, ili samo promijeniti volan?

Link to comment
Share on other sites

Imam airbag, 2002. Model, i zanima me dal mogu stavit neki drugi volan tipa s clia i slozit da airbag radi

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je to izvedivo. Nisam siguran da je netko radio. Airbag najčešće nije nešto pametan. Ali više ti ne mogu pomoći, nisam radio.

Link to comment
Share on other sites

airbagu je bitno da su spojene zice, sad da li ima jedan ili dva upaljaca na aibagu ne znam, pripazi na to (2 ili 4 zice na airbagu)

osovina volana vjerovatno pase, pitanje koliko je slicna zavojnica airbaga

Link to comment
Share on other sites

a to se podrazumijeva da ces paziti

ali mislim  da je svejedno, par komada smo ispucali na prazno, nismo pazili na plus-minus

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.