Jump to content

Servis - zamjena ulja i svih filtera


shorva

Recommended Posts

Ja trazim za servis filtere i to i mene ispadne 84e sa super djelovima!ali s 15 e postarine na istom sam kao i u hr!

Link to comment
Share on other sites

Kad smo već kod kvarljivosti, ima li kakvog utjecaja na ulje ako stoji duže vremena otvoreno u originalnoj ambalaži, npr. oko jedne godine?

Svaki put mi ostane pola litre i uvijek opet kupujem novih pet litara...

Link to comment
Share on other sites

Ako je ulje sinteticko, ne bi trebalo biti problema, ja imam istu takvu situaciju, pa ulijem tih pola litre slijedeće godine...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Ivan1902 said:

Ako je ulje sinteticko, ne bi trebalo biti problema, ja imam istu takvu situaciju, pa ulijem tih pola litre slijedeće godine...

samo kaj je problem, nisu sva ulja full sintetika iako to na ambalaži navode

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da je servisni interval na nekim vozilima 2 godine, ne može se pokvariti ulje koje stoji u zatvorenoj ambalaži. 

Link to comment
Share on other sites

Uostalom fuckas tih pola litre kad ionako kupujes 5 litiara :))

23 hours ago, direstraits said:

Kupiš dva seta filtera, neće se pokvariti. 🤓

hm... imas pravo sta ako mi posalju krive djelove?

Mada sam vidio pod senic 1.5 dci dizel imaju samo jedam motor od 110 konja ili 81 kw!

Vjerovatno ne mogu zahebat :)?

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ekipa,

Koje ulje da ulijem u Megane 3 1.5dci 110 iz 2015. Godine? Auto je na 110k km, godišnje radi oko 15k km.

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.